Сумському «Беркуту» погрожують розправою

Вікна-Новини

Вікна 22:00
 
Багато силовиків з різних міст України нині чатують в Києві і починають жалітися, бо отримують в свою адресу погрози. 
 
Скільки конкретно зараз у столиці правоохоронців – цифр немає. Але що очевидно вже зараз – охорона урядового кварталу посилюється.
Підігріло напругу сьогодні і відео, яке з’явилося в Інтернеті: беркути розповідають, що їм та їх сім’ям погрожують розправою. Особливо часто погрожують тим, кого можна ідентифікувати на випадкових фото.
У столичній прокуратурі нагадали про те, що термін закону про амністію спливає 17 числа. Раніше йшлося про те, що мітингувальники повинні розібрати барикади та звільнити транспортну розв’язку на Грушевського. А усі мирні акції можуть залишатися. Утім, сьогодні до переліку вулиць раптово додалася вулиця Хрещатик та Майдан незалежності.
«У нас в києві наразі заблоковано 9 вулиць, на яких споруджено 19 барикад. Це вулиця Грушевського, Городецького, Хрещатик, Інститутська, Трьохсвятительська, Володимирський узвіз, Прорізна та Майдан незалежності. Звільнення та розблокування транспортних комунікацій на цих вулицях є обов’язковою умовою застосування закону про звільнення від кримінальної відповідальності», – повідомив прокурор міста Києва Микола Бескишкий.
Єврокомісар Штефан Фюле вже відлетів з України. Він повідомив журналістам, що Рада Європи вже призначила дуже важливого експерта, який візьме участь у розслідуванні фактів насилля під час акцій протесту в Україні.
Крім того він повідомив, що Євроспілка готова допомогти Україні подолати фінансові труднощі. Називати конкретну суму допомоги він відмовився. Але поточнив, що гроші будуть лише після реформ та проведення чесних виборів.