Свобода слова проти Коломойського: мат чиновника

Вікна-Новини

Нічне рандеву журналістів з дніпропетровським посадовцем Коломойським закінчилося зверненням комітету свободи слова парламенту до Президента, Кабміну і Міністерства внутрішніх справ. Аби вони оцінили дії губернатора.

Адже після того, як журналісти хотіли з`ясувати, що ж робив посеред ночі очільник Дніпропетровщини у приміщенні “Укртранснафти”, в бік журналістів посипалася нецензурна лайка.

Журналіст Андрушко прибув вчора ввечері під будівлю, де розташоване державне підприємство Укратранснафта і хотів спитати в губернатора Дніпропетровщини – що він там робить уночі.

Саме Сергієві Андрушкові раніше пан Коломойський зізнався, що має аж три громадянства й відповідно три паспорти, що законом заборонено голові адміністрації області.

А згодом саме Андрушкові Коломойський зізнається й у тому, що він є бізнес-партнером депутата з Народного фронту Андрія Іванчука, який за сумісництвом ще й очолює комітет з економічної політики.

Саме вчора парламент позбавив пана Коломойського одноосібно контролю над державним підприємством Укрнафта, одразу ж змінилось і керівництво ще одного держпідприємства – Укртранснафти, де досі головою була людина Коломойського. Саме про бізнес-інтереси губернатора Сергій Андрушко й фільмував свій матеріал.

Колишній журналіст, а нині депутат Сергій Лещенко не раз писав про бізнес-інтереси Коломойського і про його вплив на одну з фракцій у Верховній Раді. Вчора він теж був біля Укртранснафти й каже, що ця ситуація передусім його зачепила не тому, що чиновник вирішує свої проблеми, а те що дозволив собі так говорити з журналістом.

Не забарився з реакцією і комітет зі свободи слова. Колишні журналісти, а нині депутати готують до президента звернення, аби той сам дав оцінку висловлюванням губернатора Дніпропетровщини.

«Це по-перше, порушення присяги держслужбовця, по-друге, це порушення ст. 5 закону про державну службу,»- заявляє заступниця голови комітету.

Окрім комітету з депутатським зверненням вже до уряду й міністерства внутрішніх справ виступили і інші парламентарі, які у вчорашній події довкола Укртранснафти угледіли прямий бізнес-інтерес очільника Дніпропетровської ОДА.