Україна для прикарпатця та кримця, які разом боролися на Майдані, неподільна

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Один – з Прикарпаття, а інший – з Криму. Вони зустрілися на Майдані та пліч-о-пліч боролися за єдине – українське майбутнє. Тепер вони живуть в одній хаті і доводять всій державі – Україна неподільна. Підприємець з Івано-Франківщини прихистив у себе кримчанина-інваліда після перестрілки на Майдані: вилікував, виходив та тепер називає своїм другим сином.

До прикарпатської родини Николюків він потрапив за іронією долі. У грудні Юрко приїхав до Києва з Криму на 3 дні. Привіз на ремонт свій інвалідний візок. Але потрапив не до майстерні, а на Майдан. І затримався там на 2 місяці.

На Майдані Юрко знайшов нових друзів, серед них і Микола з Прикарпаття. Разом чоловіки чатували на барикадах та вистояли у сутичках на Банковій. Там, надихавшись газу, Юрко занедужав.

Від пропозиції бізнесмена з Прикарпаття Юрко попервах відмовився. Лікуватися у Києві теж не схотів – було не до того. Увесь час стояв на передовій. А вже за місяць хвороба не лишила вибору.

На Прикарпаття Микола привіз товариша ледь притомного. З сильною гарячкою та кашлем, до приїзду медиків боролася дружина Миколи Світлана.

У родині Николюків 32-річний інвалід дитинства живе вже четвертий тиждень. Поки вдома, у Криму, неспокійно планує залишатись на Прикарпатті. Вдома, окрім друзів на нього ніхто не чекає – чоловік сирота.

А поки Юрко одужує, Микола намагається відремонтувати його понівечений у бійках на Майдані інвалідний візок. В Україні таких не виробляють, тож запчастини доведеться замовляти за кордоном.