Українська енергетика: постачання вугілля та урану з Австралії

Вікна-Новини

“Будь ласка, виведіть війська з моєї території ,“- саме так заявив Порошенко Путіну з Австралії, в яку він прибув з офіційним візитом. Український президент твердить: як тільки Кремль це зробить – на Донбас повернеться мир і спокій.

“Увесь світ з Україною. А Росія – в ізоляції. Це означає, що сотні мільйонів доларів, які вони викинули на інформаційну війну, витрачені неефективно. Бо правда – з нами,”- каже Президент України Петро Порошенко.

Президент мав зустріч із прем`єром Тоні Ебботом. Очільники провели перемови про постачання австралійського вугілля та урану. Австралія – один із світових лідерів у видобутку цих видів палива.

Еббот каже: треба допомогти Україні знизити енергетичну залежність від Росії. Австралія також передала два мільйони доларів на потреби українського війська.

“Ми стали на бік свободи, демократії та самовизначення. А ці цінності у Східній Європі – нині під загрозою,”- підкреслює Еббот.

У мельбурнському греко-католицькому соборі Петра й Павла Еббот із Порошенком взяли участь у молебні, вшанувавши пам`ять загиблих в авіакатастрофі рейсу МН-17 під Торезом.