У Донецькій обладміністрації знайшли справжню міну

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Донецька обладміністрація в облозі. Проте не активістів, а піротехніків. Зранку до міліції зателефонували та повідомили – будівлю заміновано.

Сотні військових, міліціонерів та піротехніків. Усі вони примчали розміновувати 12-поверхову будівлю Донецької обладміністрації.

«В 8.30 утра поступил звонок на спецлинию 102 о нахождении в помещении облсовета взрывного устройства, выехала следственно-оперативная группа, взрывотехники, МЧС, обнаружена в сессионном зале мина противопехотная», – повідомила Ольга Почкалова, речниця Донецького міськуправління міліції.

На площі таки стоїть купка проросійських загарбників обладміністрації. Після повідомлення про вибухівку їх одразу евакуювали правоохоронці. Що там справжня міна, не вірять. А поки виводили надвір так званих «народних обранців», зняли й російський прапор із даху будівлі. Тепер там знову майорить стяг України.

На площі перед ОДА губернатор-самозванець в оточенні телекамер. Удає, що міліція – то його підлеглі. Прихильники самопроголошеного донецького ватажка, що утримували будівлю ОДА, опинилися на вулиці.

Міна, яку таки знайшли у будівлі облдержадміністрації під час їхнього господарювання, виявилася справжньою, протипіхотною. Хто її заніс, а головне, хто з охоронців проґавив диверсанта наразі з’ясовують. Знахідку ж у броньованому автомобілі вивезли за межі міста та висадили в повітря на спеціальному полігоні.