У Києві цигани-біженці зайняли парк Перемоги

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Столичний парк Перемоги заполонили цигани-біженці. Роми зі Слов’янська змушені були тікати від війни. Дехто через постійні перестрілки лишився без даху над головою.

У столиці табір ромів обрав місцину мальовничу. Намети виросли просто посеред парку Перемоги. Між деревами напнули сушарки для білизни та порозпалювали багаття.

«По расселению им сразу было предложено – другие области – Запорожская, Днепропетровская и Харьковская. Говорит – нам необходимо поселение в самом городе, не в области, не под городом, в селе мы работать не можем, поэтому только город их устраивал. На что мы говорим, на данный момент нигде такого поселения нет», – повідомив Валерій Полухін, заступник голови міської координаційної ради по роботі з переселенцями.

У столичній адміністрації стоять на своєму – якщо втікачі й далі відмовлятимуться від усіх пропозицій – посадовці вважатимуть, що ні житла, ні будь-якої іншої допомоги вони не потребують. Виганяти їх з парку поки не планують. Та радять проте погодитися на запропоновані варіанти. Адже блукати лісами з маленькими дітлахами не годиться. Надто коли настане осінь та літні намети від холодів не рятуватимуть.