В клубі влаштували оргію перед підлітками

Вікна-Новини

Нічна вечірка в одному з клубів на Прикарпатті перетворилася на карний секс-скандал. Один з відвідувачів “Сектору” злягався зі стриптизеркою просто на очах у приголомшеної публіки, серед якої було чимало підлітків.

Все це дійство ще й фотографували. Тепер клубові погрожують закриттям, а еротоманам – криміналом.

У “Секторі” чимало неповнолітніх, власникам байдуже і до віку відвідувачів, і до того, у якому стані вони прийшли розважатися. І попри це все відео-скандал виклали у мережу, хизуючись.

Злягання на людях нині в Коломиї обговорює кожен другий. Та на камеру переповідати ту ніч очевидці відмовляються: бо власники буцім-то колишні працівники правоохоронних органів.

Правоохоронці також відреагували – порушили аж два кримінальні провадження : хуліганство з боку учасників дійства та розповсюдження порнографії. Якщо це доведуть і закладові, і учасникам, ба навіть тим, хто перопощував фотографії загрожує штраф до 17 тисяч гривень та позбавлення волі до 5-ти років.

Адміністрація закладу із провадженнями не погоджується, а нічну оргію називає випадковим непорозумінням. Мовляв, ніхто, зокрема й стриптизерка не очікував, що клієнт роздягнеться догола.