У Криму вимикають загальнонаціональні телеканали

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Криму вимикають загальнонаціональні телеканали. А на частоті Чорноморської ТРК мовить російський канал. Інформаційна війна проти України триває. Та цього Росії замало. Події в Криму надихнули Держдуму на законопроект, згідно з яким журналіста можна притягти до карної відповідальності. Антиросійські статті вважатимуть злочином проти держави.

Сьогодні на тлі новин з Криму російський рубль знову почав падати. А євро знову подолав відмітку у 50 рублів. А ще сьогодні у Держдумі розпочали підготовку законопроекту, який передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність працівників ЗМІ за публікацію брехливої інформації, яка може нести загрозу цілісності держави.

Автор, депутат член провладної фракції «Єдіная Росія» Євген Федоров каже – все це робиться для того, аби засоби масової інформації не розігрівали і не розхитували суспільство на догоду ворогам держави.

«Украина стала последней каплей, и мы провели анализ, что последние 20 оранжевых революций не обошлись без СМІ, которые нагнитали обстановку, а потом появлялись боевики и снайперы», – сказав Євген Федоров, депутат Держдуми, автор законопроекту.

На телеканалі Дождь, який весь час переслідує влада за опозиційну позицію, кажуть, вже до всього звикли, депутата Федорова не бояться.

І саме сьогодні прямо у прямому ефірі ведуча провладного телеканалу Раша Тудей, який висвітлює Росію у всьому світі, заявила про своє звільнення. Бо вона не погоджується з політикою каналу, який підтримує політику російської влади.

«Я не можу більше працювати в компанії, котру фінансує російський уряд й в котрій виправдовуються дії Путіна. Я горджуся тим, що я американка, й вірю в те, що можна розповсюджувати правду. Саме тому після цього випуску я звільняюся».