Ворог атакує: місія ОБСЄ потрапила під вогонь

Вікна-Новини

У зоні АТО триває бойове протистояння російсько-терористичних угруповань із українськими військовиками. В штабі АТО кажуть, ворожі атаки із застосуванням заборонених мінською угодою великих калібрів артилерії частішають.

«Противник на усіх напрямках обстрілював наші позиції. О 22. 05 бойовики били із 120-міліметрових мінометів, по селу Піски а близько першої години ночі завдали вогневих ударів з танку по Опитному, що на Донецькому напрямі. На Луганщині о першій п’ятнадцять грубо порушуючи мирні домовленості, та явно демонструючи присутність реактивних систем залпового вогню, ворог з Градів обстріляв селище Орехово. А близько третьої години ночі в районі селища Сокольники піхота противника із використанням стрілецької зброї вступила у вогневий контакт з нашими військовими,»- каже речник штабу АТО Анатолій Стельмах.

А в селі ПіскАх, свідком артилерійської атаки бойовиків на українські позиції напередодні стала група спостерігачів ОБСЄ. Терористи почали гатити з великокаліберних мінометів. Жоден представник міжнародної місії не постраждав, проте 7-ом українських солдатів поранило.

Пораненим армійцям надали першу допомогу та евакуювали до шпиталю. Відтак військовики подбали і про безпеку міжнародних спостерігачів.