«Я-Волноваха»: Росія наказала стрілити по людях

Вікна-Новини

Автобус під Волновахою бойовики поцілили одразу з трьох Градів. Поруч із місцем трагедії правоохоронці виявили 88-м вирв від набоїв. Про це повідомив генеральний прокурор України Віталій Ярема.

Каже: вже достеменно відомо – терористи стріляли з околиці Докучаївська. Генпрокурор заявив, що на уламках від набоїв знайшли російське маркування та код заводу-виробника.

«Теракт бойовики ДНР вчинили, щоб залякати мирне населення, яке виїжджає з підконтрольних їм територій,»- вважає голова СБУ Валентин Наливайченко.

Каже: накази стріляти в мирних людей бойовики отримали телефоном беспосередньо від своїх ватажків, а ті своєю чергою – з Росії.

«Був прямий телефонний наказ. Виконавці – так званий міністр оборони та інші. Ватажки безпосередньо угруповань, які застосовують артилерію, найбільш небезпечну, бойову, завезену з території Російської Федерації,»- заявляє голова СБУ Валентин Наливайченко.

Наливайченко додав: в організації теракту під Волновахою підозрюють безпосередньо ватажка бойовиків ДНР – Олександра Захарченка. Обіцяють, що найближчим часом генпрокуратура проситиме Інтерпол оголосити його в міжнародний розшук.