Європейська спілка надіслала 85 тон гумдопомоги

Вікна-Новини

Від Європейської Спілки надійшло 85 тон гуманітарної помочі: ліки, теплі речі, намети, навіть плівка для потрощених вікон і дахів до Дніпропетровська доправляли й літаками, і вантажівками.

Вже звідси під контролем представників ЄС та Червоного Хреста її повезуть на Схід. Допомогу від європейців призначено нужденним однаково як на підконтрольній Україні території, так і в зоні окупації.

«Моя організація завтра розподілятиме ці ваговики в напрямі Маріуполя, Дебальцевого, Краматорська й напевне в Донецьк. Ми впевнені, що спільними справами зменшимо біду та страждання людей, котрі сьогодні чекають на поміч, і ми цю поміч завеземо,»- каже представник агенції ООН в Україні у справах утікачів.

«ЄС і його країни й надалі залишатимуться тут заради постраждалих, щоби допомогти всім, чим можемо – це моя тверда обіцянка народові України,»- заявляє єврокомісар Христос Стиліанідес.

Представники Євроспілки всіляко підтримуватимуть українців, і до кінця року доправлять гуманітарної допомоги ще на 15 мільйонів євро.