26-летний сотник, который изменил ход истории, стал всеукраинской знаменитостью

Вікна 22:00
 
«Вікна» встретились с сотником Майдана, который изменил ход истории. Вышел на сцену и поставил ультиматум – немедленная отставка Януковича, потому что возьмутся за оружие. 26-летний уроженец Новояворовска Львовской области – теперь всеукраинская знаменитость. 
«Люди знали, за шо вони стоять – вони стояли за свою гідність, а то шо політики говорили – вже всі перестали їм вірити, після одіозних заяв Яценюка про кулю в лоб – і тут вони вийшли і хотіли похвалитися тим, що ми здобули, проголосували. Ми досягли, переломний момент, що через 10 місяців Янукович іде – будуть перевибори. Вірите, це була крайня точка кипіння цілого Майдану і всього українського народу. Це повідомлення, яке ми донесли зі сцени його треба було правильно сприйняти, і вони політики сприйняли його правильно», – сказал сотник Майдана Владимир Парасюк.
26-летний сотник Владимир Парасюк с первого дня Майдана здесь. В настоящий момент живет в консерватории. Его там все слушают.  О том, что проснулся известным на всю страну – простой предприниматель и видеооператор еще не осознает.
Глядя на мирный Майдан в солнечном свете, с цветами и в покое – он хочет забыть об огне и смерти побратимов. После всего, что он увидел – выходить на Майдан ему крайне тяжело, он видел смерть и слышал, как свистят пули над головой. Сегодня здесь зажжены тысячи свеч и миллионы цветов.
«Мені цікаво чого сюда політики не ходять, вони тут щодня мають стояти на колінах і просити пробачення. Я впевнений, шо родичі загиблих – їм зараз на даному етапі не важливі не вибори, нічо, їм головне, щоб були покарані люди, які спричинили масове побоїще. Політики мають в першу чергу от тих людей, які будували барикади, які просто ходять моляться за загиблих, вони мають питатися шо робити, мають дослухатись. Наша місія всіх – вимагати і шоб вони не думали, вони думають, що вони прийшли до влади і це кінець. Сила це не вони, сила це ми. Слава героям – ви всі герої. Ми їх просто посунем», – говорит сотник Майдана Владимир Парасюк.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: