Випуск від 10.12.2018 (17:30) | 28.01.2015 | 2018

Порошенко написав листа Путіну, в якому вимагає зупинити вогонь, звільнити Надію Савченко та решту українських заручників, і нарешті почати виконувати мінські домовленості.

Про листа Порошенко розповів під час візиту до Польщі. Президент відвідав Освенцим, щоб разом із іншими європейськими лідерами вшанувати пам’ять жертв концтабору Аушвіц-Біркенау.

«Очевидні та явні паралелі між тим, що відбувалося в Європі в 30-ті роки, й тим, що відбувається тепер. Загроза континентальної війни тепер велика як ніколи. Й хай ніхто навіть не сумнівається: амбіції та апетити агресора перевершують розміри України. Тож закликаю весь світ не допустити повторення трагічних подій і єдиним фронтом протистояти новому імперському божевіллю,»- заявив Порошенко.

Про те, як зупинити агресію Кремля говорили й очільники Німеччини та США. Ангела Меркель та Барак Обама телефоном домовилися про необхідність притягнути Росію до відповідальності за підтримку терористів і невиконання мирних домовленостей. А Україні, на їхню думку, потрібно надати надійну фінансову підтримку.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: