Випуск від 04.02.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 01.02.2019 (22:00)

І ми починаємо з моторошного випадку в Полтаві. Там біля зупинки громадського транспорту брила льоду впала на голову 6-ти річній дівчинці. Вона з тяжкою черепно-мозковою травмою в реанімації. І тільки-но можновладці кинулися розчищати дахи й шукати винних — як сталося нове лихо. На тій само вулиці крига звалилася на ще одну дитину. 7-ми річне дівча.

Без води й туалету. В Бердянську тріснув колектор. Знову. Хоча його тільки напередодні відремонтували. Комунальники замінили спрацьовані труби й увімкнули воду. Та вчора нова аварія — вже в іншому місті. Тож водопостачання припинили й містяни знову подіставали всі кастрУлі та мискИ. А урядники підрахували, що на цілковиту заміну колектора треба понад 20 мільйонів гривень. Їх у скарбниці Бердянська — немає.

І далі до подій на передовій. Активність бойовиків зосередилася на Луганській ділянці фронту. Там відбулося 7 з-поміж 9-ти вогневих провокацій.

Мадуро затявся й не йде. Президент Венесуели не визнав ультиматуму європейців і лишає владу при собі. Західні країни дали йому часу до понеділка аби оголосити нові вибори. Та той очікувано й далі називає себе легітимним і погрожує громадянською війною. Тож європейці нині офіційно визнали за лідера країни – опозиціонера Гуайдо.

Прийом кандидатів — завершено. Сьогодні вночі Центральна виборча комісія завершила приймати документи від кандидатів на виборах Президента.

Антикорупційний допит для кандидатів. Представники антикорупційних організацій об’єдналися, аби кандидатів на пост Президента публічно запитати, як вони збираються долати хабарництво.

А кандидат на пост Президента Олександр Вілкул відвідав прифронтовий Чермалик.

Пробив голову, кинув помирати. А вона вижила. Сьогодні перше судове засідання у справі про жорстоке побиття Ромашки. Це собака, яку півроку тому ледь не забили на смерть. Їй на порятунок збирали всією громадою. 60 тисяч гривень, кілька операцій. Тоді порушили карне провадження, знайшли підозрюваного. Втім, тепер чомусь справу кваліфікують за легшою статтею. Тож волонтери вийшли на акцію, бо тварини самі — захистися не можуть.

Відпочили й наробили галасу. Фейсбук вибухнув обуренням через відпустку урядниці з невеличкого містечка під Києвом. Її мандрівки й не помітили б – якби вона не минула на Мальдівах. Та ще й у одному із найрозкішніших готелів. Міський голова відразу пообіцяв взятися до внутрішнього розслідування аби дізнатися — звідки гроші? Цими вихідними засмаглі службовиці повернулися.

Тож сьогоднішня тема опитування в Телепорталі  — відпочинок за кордоном, а питання таке:  Чи відпочивали Ви за кордоном?

Вивести нянь із тіні. У Кабміні — офіційно затвердили проект «Муніципальна няня». Це — щомісячна виплата батькам. Трохи більше ніж півтори тисячі гривень. Щоб ті — не ощадили. Й не наймали доглядальниць, які уникають податків. А тих — що готові працювати офіційно. Чи варто батькам боятися бюрократичного клопоту й хто може претендувати на таку допомогу — дивіться.

Потоп століття. Безпрецедентні повені у північній Австралії. У штаті Квінсленд за тиждень випала річна норма опадів. Такого тут не було за всю історію метео-спостережень. Будинки затопило під дахи. Пересуватися можна хіба що човном.