Випуск від 05.02.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 04.02.2019 (22:00)

Уляні Супрун заборонили виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Таку ухвалу нині урадив окружний адміністративний суд столиці. Ось документ: Заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь які дії спрямовані на реалізацію повноважень міністра. Позов проти Супрун подав нардеп-радикал Мосійчук. Він і оприлюднив ухвалу у фейсбукові. Вона є тимчасовою, поки суд не розгляне справи по суті.

Тож сьогодні в Телепорталі ми вирішили запитати Вас про таке: Як Ви оцінюєте зміни в медицині при Уляні Супрун?

Відкрилися, проспівали гімн і заблокувалися. У парламенті – перший непродуктивний день нової сесії. Депутати мали затвердити тижневий план роботи й взятися до оборонних і безпекових законопроектів. Натомість повсякчас торочили про президентські вибори й зрештою, нічого не проголосували.

А тепер до невтішних новин з передової. Там знову маємо втрати. За минулу добу один військовик загинув, ще одного поранено. Інтенсивність обстрілів бойовиків зросла. Вони вдвічі більше застосовували заборонену зброю.

Біда не навчила. У Полтаві крига знову ледь не вбила людину. Цього разу брила льоду впала на 18-річну дівчину. Швидка доправила постраждалу до міської лікарні, з черепно-мозковою травмою та забиттям живота.

Пекло в Парижі. У дипломатичному кварталі вогонь знищив елітну висотку. Венесуела захлинається власною нафтою. Після впровадження американських санкцій — чорне золото країни виявилося під забороною. Нафтосховища переповнені, танкери стоять у портах. Західні партнери відмовилися купувати сировину, домагаючись відставки Ніколаса Мадуро. Сам Мадуро тим часом  вивіз з країни, за словами опозиціонерів — мільярд доларів. І нікуди йти не збирається.

Жонглювали власним немовлям, заробляючи на подорожі. В Малайзії арештували подружжя росіян — за акробатичне шоу з чотиримісячною донькою.

Другий шанс. Село Забавне на Харківщині – колись майже покинуте – нині ожило. Там оселилося п`ятеро мам з майже тридцятьма дітьми. Їхні родини опинилися на межі. Й багатьох діток волонтери діставали із притулків та реабілітаційних центрів. За гроші, що їх збирали всією громадою, сім’ям купили невеличкі будиночки. Й почали довгий процес перевиховання. Фактично, волонтери перебрали на себе функцію соцслужб.

Шийте торби — в Україні планують заборонити одноразові пакети. Такий законопроект вже зареєстрований і нині на розгляді екологічного комітету Верховної Ради. Автори документа твердять: український закон найбільше схожий на французький: він забороняє так звані пакети-майки та запроваджує обов’язкову сертифікацію кожного пакета щодо біо розкладу.

Проїхали громадським транспортом — попсували собі нерви. Скандал у столичному автобусі. Там кондуктор зчепився з пасажиркою. Штовхнув її, а тоді ще й розбив телефона. Не змогли розминутися в переповненому транспорті. Постраждала жінка все зафільмувала й написала заяву до поліції. Бо — за вісім гривень — забагато стресу. Чи уникне покарання зухвалий кондуктор?

Понад усе він мріяв синтезувати дракона, захоплювався наукою й багато читав. Та — одна секунда необачності — перекреслила всі мрії і обернулася трагедією — 11-річного Данила Бартоша збив потяг. Хлопчик дивом вижив — однак уже 11 місяців — непритомний, у стані, що зветься вегетативним. Збудити його намагаються тисячі небайдужих людей та вся його родина лікарів-неврологів. Певнять, шанс є, але ціна зависока.