Випуск від 06.02.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 06.02.2019 (17:30)

Звинуватив захід, що його кинули як лоха і запропонував обмін полоненими. Утеклий Янукович дав у Москві прес-конференцію. Риторики не змінив — його зрадили західні партнери. Він їм пише листи — а вони не відповідають. Заговорив і про обмін заручниками. Мовляв, хоче аби в Росії не лишилося жодного українського полоненого й вигнанця. Чи мав себе на увазі, твердячи про обмін?

Розстріл людей на Майдані є прямим наслідком злочинних наказів Януковича та його поплічників. Тепер офіційно. Генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив частину висновків експертизи, виконаної правоохоронцями в процесі розслідування справ Майдану.

І далі до подій на фронті. Там від початку доби й до шостої вечора – сім обстрілів бойовиків. Не минулося й без забороненої мінськими домовленостями великокаліберної зброї.

Моторошні ДТП й потрощені автівки. Через катастрофічний стан – українських доріг. Подекуди — на одній ділянці по п’ять аварій. Українці жартують — станув сніг і забрав із собою асфальт. У кожній області урядники пояснюють такий жалюгідний стан по-різному. Десь забракло грошей на ремонт, десь понівечили ваговози, а десь — доріг і до зими не було.

На масове обурення українців відреагували урядовці. Жахливий стан доріг — головна тема сьогоднішнього засідання Кабміну.

Уляна Супрун припинила відрядження, аби через скандал із її відстороненням — не спинилася робота всього міністерства охорони здоров`я України. Сьогодні свою підтримку їй укотре висловили й на засіданні Кабінету міністрів.

Перші субсидії готівкою можна буде отримати четвертого березня. Президент України оголосив про запуск програми монетизації пільг.

Справа кривавої харківської ДТП, в якій загинуло шестеро пішоходів та стільки само дістали травми, сягнула фінальної стадії — дебатів. Вони почалися пообіді з тривалих з’ясувань неупередженості судді. Адвокат Генадія Дронова заявив про його відсторонення.

В це годі повірити, але в Полтаві крига з даху знову скалічила дитину. Просто бракне слів, бо від минулої суботи — це вже четверта дитина, на яку впав лід. Цього разу дісталося 15-річній дівчині. Її зі струсом мозку та гематомами доправили до лікарні.

Писатимуть розбірливо й нічого не приховають. В Україні – змінилися правила маркування харчових продуктів. Відтепер виробники — мають чітко виокремлювати алергени й зазначати масу льоду, якщо продукт заморожений. Шрифт має бути більший, а текст чіткий — щоб прочитати без окулярів чи лупи. Інакше — штраф і зняття товару з полиць.

Великий передвиборчий тур Україною розпочала Юлія Тимошенко. Спершу відвідала Дніпро. На мітинг кандидатки на пост президента в її рідному місті прийшло 15 тисяч людей.

Страхова медицина, відродження системи надання швидкої допомоги та підвищення зарплат медпрацівникам.

Церковний скандал на Прикарпатті. Там місцева громада вирішила перевести парафію до ПЦУ. Рішення про приєднання до православної церкви України одностайно ухвалили на зборах. Проте священик і деякі віряни — збунтувалися. Вимагають залишити їх під покровительством очільника російської церкви в Україні — Онуфрія. Паства заявляє про утиски, бо її перестали впускати до храму.

Венесуельська армія не пропускає в країну гуманітарних вантажів, бо закордонну допомогу розподіляють через лідера опозиції Хуана Гуайдо.

Стіна буде. Як не залізна — то жива. Так заявив Дональд Трамп. Він погрожує вишикувати вздовж мексиканського кордону вояків, аби спинити нелегалів.

Грабунок через каналізацію. Все сталося, наче в кіно. У бельгійському Антверпені зловмисники прокопали тунель — від каналізаційного колектора до банківського сховища. Й випатрали 30 сейфів, у яких клієнти зберігали готівку та коштовності. Охорона похопилася, коли їх уже й сліду не було. Наразі затримали лише одного підозрюваного — громадянина Бельгії грузинського походження.

І вже готові результати вашого опитування в Телепорталі. На тлі впровадження закону про чіткі написи на етикетках — ми запитували вас:  І ось як ви відповіли: Так, читаю, бо хочу знати, що всередині — 61% глядачів, ні, читаю лише цінники — 15%; і байдужі, бо певні, що все одно напишуть, що захочуть — 24% наших глядачів.