Випуск від 07.01.2019 (22:00) | 07.01.2019 | 2019

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 07.01.2019 (17:30)

Історична подія — на Різдво. У Софії Київській представили Томос. Офіційний документ про незалежність української Православної церкви розгорнули сьогодні на святковій літургії. На службу пускали не всіх — лише найвище духовенство й керівників держави. А ті, хто таки хотів стати свідками історичної події могли спостерігати за дійством на площі з великих екранів. Сам Томос ще раз відвезуть на підписи до Константинополя. Й уже потім його остаточно повернуть до Софії.

Отже, Православну Церкву України готові визнати 9 з-поміж 14 православних церков світу. Одержання Томосу не підтримала Сербська, а також Анті-охійська православна церква із центром у Сирійському Дамаску. І, звісно, Росія. Тамтешні журналісти випробовують все розмаїття пропагандистської фантазії. Ось так описують отримання Томосу.

Трагедія на Закарпатті. Там у горах загинув лижник-екстремал, який заблукав із друзями в Між-гірському районі.

Про трьох зниклих туристів, які втратили орієнтири через погану видимість та збилися зі шляху — рятувальників сповістили вчора надвечір. За 7 годин пошуків двох заблуд знайшли та доправили до найближчої бази відпочинку. Свого знесиленого друга, вони залишили серед гір чекати на надзвичайників.

Потонуло судно з українцями на Облавку. Загинуло шестеро членів екіпажу — серед них четверо наших громадян. Це сталося через негоду в Чорному морі біля берегів Туреччини.

Обстріли попри свято. Навіть на Різдво на Донбасі не минулося без агресії бойовиків. Сьогодні один український військовий дістав поранення, звітують у штабі ООС.

Колядували, гуляли, а ще бавилися в копів. На Софійській площі в Києві — розпал зимових гулянь. Там сьогодні все заполонили колядники з вертепами. Не злякав людей навіть справжній різдвяний мороз і поліційні сирени. Які, проте, вили з гарного приводу — на площі влаштували Різдво з копами.

І вже готові результати вашого голосування у Телепорталі. На тлі цих новин — сьогодні у Телепорталі ми запитували вас: Чи вірите Ви в масовий перехід парафій до ПЦУ? І ось як ви відповіли. Так, переконані, всі вже розуміють, де справжня церква — 38 % глядачів; ні, хто був під Москвою, там і залишиться — вважають 37 % глядачів; і байдужі, бо далекі від церкви — 25 % глядачів.

Час, коли можливо все й коли казки справджуються. Частина листів, які діти писали Святому Миколаєві — за допомоги компанії «Нова пошта»  опинилася в редакції «Вікон». І всі працівники телеканалу СТБ на новорічні свята перетворилися на помічників Святого Миколая. Від сьогодні у «Вікнах» новий спецпроект «Можливо все». Й перша серія про 16-ти річну Катю, сироту, яка, попри всі удари долі, все ще вірить у казку й прагне зустрічі з нею.