Випуск від 07.12.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 06.12.2018 (22:00)

Військова підтримка й нові санкції для Москви. До Києва — прилетіла литовська президентка. Далю Грибаускайте — називають однією з адвокаток України в Європі. От і цього разу на зустрічі з Порошенком — вона переконливо пообіцяла допомогти спинити російську агресію.

А зараз — до новин зі Сходу. Окупанти не припиняють вогневих провокацій, зокрема — із забороненої зброї. 82-им калібром учора ворог вів мінометний вогонь — поблизу Новотошківського. В опорники Лебединського й Мар’їнки — гатили зі стрілецької зброї. А захисників Чермалика й Водяного — обстрілювали з гранатометів різних типів. Загалом за минулу добу — в штабі нарахували шість ворожих обстрілів.

На Одещині місяць тому — правоохоронці взялися до спецоперації, аби звільнити з полону понад 90 людей. Яких силоміць тримали на фермі, били та змушували працювати. Господарів, які тримали бранців — тоді затримали, нині вони під вартою, їм інкримінують торгівлю людьми. Та поки триває слідство — частина трударів, яких тоді визволили правоохоронці — знову повернулася на Одещину.

Тож сьогодні — ми вирішили у Телепорталі — спитати про Ваше ставлення до роботи. І питання таке: Чи з радістю Ви ходите на роботу?

Дрогобич на Львівщині — захлинається у власному смітті. Купи відходів на вулицях — давно проковтнули баки й насуваються просто на помешкання містян.

Без водія і дверей. Автобус — монстр. Такий транспортний засіб роз’їжджає українськими дорогами. Цей спеціально-обладнаний бус — як нагадування для водіїв, що треба бути уважнішими на шляхах. Монстр на колесах — побував у кількох областях і містах. І навіть допоміг полісменам обрати найкращого водія країни.

Сотні арештованих мітингарів та панцирники на вулицях Парижа. У Франції — протести спалахнули із новою силою. Справжні погроми влаштували старшокласники та студенти. Вони вимагають скасування вступних іспитів до університетів та гарантій працевлаштування після здобуття освіти.

Ми завершуємо спецпроект Марії Малевської — «Холодний мир». Про норвезьку землю, де господарюють росіяни, а працюють — здебільшого українці — шахтарі з Донбасу. І сьогодні говоримо про те, чи справді в Норвегії побоюються можливих зазіхань Росії — на їхню територію. Як посилюють оборону та спільно з НАТО організовують най-масштабніші — військові маневри — від часів Холодної війни — просто під носом у Росії. Західний світ відверто заявляє — вони мають бути готові до потенційної атаки. Про нові геополітичні виклики та новий виток холодної війни, яку поки ще офіційно називають «миром» — фінальна серія.

І традиційно — щоп’ятниці ми згадуємо тих, хто за Україну — віддав найдорожче — своє життя. Цього тижня війна забрала життя – одного оборонця. Він загинув внаслідок обстрілу. Крім того, стала відома доля ще одного військового, зниклого під час бойового зіткнення минулого четверга — поблизу Кримського. З’ясувалось, що боєць потрапив у засідку ворога і був убитий. Його тіло — окупанти передали два дні тому.  Своїх героїв Україна повинна знати поіменно.