Випуск від 08.03.2018 (17:30) | 08.03.2018 | 2018

У центрі Києва на Володимирській вулиці вночі невідомі вистрілили з гранатомета по ресторану. На момент вибуху нікого не було, тому постраждалих немає.

Колишній полковник ГРУ Скрипаль та його донька знаходяться у комі після отруєння нервово-паралітичною речовиною. Натомість поліцейський, який також постраждав від неї під час надання першої допомоги, отямився.

Активістка жіночого руху Раїса Герасимова зібрала останню шокуючу статистику. Наприклад, минулого року від домашнього насильства загинуло 600 українських жінок.

У Києві жінки вийшли на марші за свої права: один зібрався на Майдані Незалежності, а інший — на Михайлівській площі. Обидва марші минули без провокацій.

У Мукачевому обікрали сховище банку. Злодій потрапив до сховища через дірку у стелі та зламав понад 30 скриньок.

У Бердянську через перенапруження мережі за лічені секунди щонайменше 60 родин залишилися без побутової техніки. Електрики не визнають своєї провини та вважають, що спричинити таку ситуацію могли самі користувачі.

РАБ-тарифи допомогли відновити електричні мережі у Європі. Але в Україні цей стимуляційний тариф називають новою схемою.

Представниця держдепу США написала у своєму Твіттері, що українці надихнули увесь світ. Вона зазначила, що Газпром програв у намаганнях підставити Україну.

У 4 серії спецпроекту «Вразливі» ми поговоримо про дифтерію, яка може прийти до України вже найближчим часом. Але захиститися від неї українці не поспішають.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 07.03.2018 (22:00)