Випуск від 09.01.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 08.01.2019 (22:00)

Й одразу гаряча новина зі Стамбула. Усі члени синоду Вселенського патріархату підписали Томос для України. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав Євстратій Зоря. Й оприлюднив ексклюзивне фото історичного документа, який відтепер оформлений остаточно.

У високогір’ї Карпат зафіксували рідкісне для цієї місцини явище. Височенний сніговий вихор зненацька здійнявся посеред лижної траси в Міжгірському районі Закарпаття. Погуляв між туристів і зник. Фахівці кажуть, таке трапляється через перепад температури повітря.

Трагедія на Львівщині. 28-річна породілля чекала на третю дитину, в районному пологовому їй зробили плановий кесарів розтин. Та за дві години потому, як оговталася від наркозу — зненацька померла. Родичі певні, що причина в недогляді медиків. Лікарі свою провину спростовують. Офіційна причина смерті — ускладнення від анестезії.

Потонути у пластику. В самому середмісті столиці по вінця завалена непотребом річка Либідь. Хтось рясно всіяв її берег кучугурами одноразового посуду й відерець із-під попкорну. Емма Антонюк з’ясовувала, хто захарастив річку та як змінити ставлення до вбивчого пластика.

Ваше ставлення до пластикової навали на планету — сьогоднішня тема опитування в Телепорталі. Питання нині таке: Чи потрібно заборонити одноразовий посуд і пакети?

Сміття Трампа. Під Білий Дім принесли контейнери непотребу. Який назбирали конгресмени-демократи в одному з американських національних парків. Його не прибирають уже третій тиждень, бо Дональд Трамп не підписує бюджету. Роботу держустанов фактично заблоковано. 400 тисяч службовців пішли в неоплачувані відпустки. Ще стільки само — працюють задарма. Трамп каже, що схвалить бюджет лише по тому, як Конгрес надасть 6 мільярдів доларів на спорудження муру на кордоні з Мексикою. Про це очільник Білого Дому заявив у своєму першому за всю каденцію телезверненні до нації.

На фронті від опівночі — один обстріл, без втрат. Минулої доби бойовики витримали цілковиту тишу. Тим часом Міноборони відзвітувало, що цього року військові отримуватимуть грошей на 30 відсотків більше.

Мрія українських жінок. Зірка естради, яка збирає цілі стадіони. Найгарніший у країні чоловік за версією модного глянцю. Це все про Олега Винника. Типова його шанувальниця — жінка середнього віку. Та, виявляється, фанатіють від Винника й значно молодші дівчата. Ба навіть ті, які ще вірять у новорічні дива. Зустрітися з Винником — ось про що попросила Санту дівчинка, яка співає зранку до ночі скрізь, де вона є. 14-річна Христина Сбітнєва з прикордонного села на Харківщині. І Санта здійснив її бажання. Як це було — дивіться у третій серії спецпроекту «Можливо все».