Випуск від 10.01.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.01.2019 (22:00)

Врятований від смертної кари. Сьогодні до Києва прилетів український моряк Андрій Новачков. Його ув’язнили в Ірані за, ніби то, вбивство матроса-іранця. Новачков працював старшим помічником капітана іранського судна. Під час рейсу в нього виник конфлікт із підлеглим, опісля чого, як каже українець, іранець вистрибнув за Облавок. Новачкова звинуватили у вбивстві, сам він переконує — жодної суперечки з іранцем не було, а той вчинив самогубство через специфічний світогляд.

Сімох українських моряків, що вижили на затонулому судні біля берегів Туреччини виписали з лікарні. Про це у своєму блозі повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга. Він також зазначив, що найближчим часом вони повернуться на Батьківщину. Вікнам вдалося поспілкуватися із родичами 29-річного Олега Геращенка, що вцілів у трагічному плаванні.

Жертви морозів. Шестеро людей на Чернігівщині втратили кінцівки. Ще 25 постраждалих через переохолодження нині перебувають у лікарнях. Днями в області лютував 20-и градусний мороз.

Сніговий колапс у Центральній Європі. В Австрії та Німеччині за цей тиждень зафіксували піврічну норму опадів. За прогнозами синоптиків, упродовж найближчих днів насипле ще стільки само. На вулицях — триметрові кучугури. Мешканці відкопують свої будинки. Не працюють альпійські гірськолижні курорти. Через припинення руху на автошляхах, туристи не можуть повернутися додому.

Корисна утилізація. В столиці вже запрацювали пункти приймання новорічних ялинок. Які подрібнюватимуть на тріски — й задля захисту присипатимуть ними землю навколо молодих стовбурів тих таки ялинок. Такі пункти приймання вже створили конкуренцію мисливцям за соснами — каже Наталка Сачалко.

Тож після новорічних свят і відкриття пунктів перероблення ялинок, ми вирішили запитати Вас у Телепорталі таке:  Чи здасте Ви свою новорічну ялинку на переробку?

Більше не виконувач обов’язків. Кабмін затвердив нового очільника «Укрзалізниці». Наступні три роки нею керуватиме Євген Кравцов. Він уже пообіцяв пасажирам більше комфорту й оперативності.

«Можливо все». Герої казкового проекту Вікон, де здійснюються дитячі мрії — з непростими долями. Та досить простими бажаннями — зустрітися з кумиром чи потрапити на майданчик шоу.

Мрія семирічного Назарчика ще простіша — відвідати аквапарк. Проте вона нездійсненна, як і почути маму, чи покататися з татом на санчатах. Та його передноворічний лист потрапив до одного з працівників телеканалу СТБ. І він перетворився на помічника Санти заради Назара.

Євробачення на порозі. Сьогодні стали відомі імена учасників Національного добору на Євробачення 2019.

Право представляти Україну на пісенному конкурсі виборюватимуть 16 учасників. Серед них — і молоді виконавці, і вже знайомі глядачам, які брали участь у попередніх відборах на Євробачення — Таяна, Лауд, гурти «Казка» та «Brunettes Shoot Blondes» .