Випуск від 10.01.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 10.01.2019 (17:30)

Знайшов прихисток і розпалив багаття. Загублений у Карпатах киянин Ігор Грищенко знову вийшов на зв’язок. Сьогодні 34-річний лижник-екстремал поточнив рятувальникам, де його шукати.

Тим часом у країні більшає жертв холодів. Шестеро людей на Чернігівщині втратили кінцівки. Ще 25-ро постраждалих через переохолодження нині в лікарнях. Днями в області лютував 20-и градусний мороз.

Повернення додому. Сьогодні до України прилетів з Ірану український моряк Андрій Новачков. Його там ув`язнили ніби за вбивство матроса-іранця. Новачков працював старшим помічником капітана іранського судна. Під час рейсу в нього виник конфлікт із підлеглим, після якого, за словами моряка, іранець вистрибнув за Облавок. Новачкова звинуватили у вбивстві, сам він переконує — жодної суперечки з іранцем не було, а той вчинив самогубство через специфічний світогляд.

На вихід — з іконами й навіть золотою банею. Скандал у Вінниці. Прихопив не лише майно, а й навіть маківку з церкви – священик московського патріархату. Причина — з ним скасувало договір про співпрацю училище поліції охорони — воно надавало будівлю для служби божої.

Ялинковий утиль. Столиця вже готується до навали викинутих біля сміттєвих баків ялинок. Відкриває пункти приймання новорічних дерев. А звідти їх дрібнитимуть на тріски — ними захищатимуть землю навколо молодих стовбурів тих таки ялин. І рік у рік завдяки таким пунктам приймання різдвяних деревець біля сміття меншає — Наталка Сачалко про це.

«Можливо все» — історія четверта. Герої казкового проекту Вікон — з непростими долями. Та досить простими бажаннями — зустрітися з кумиром чи потрапити на майданчик шоу. Мрія семирічного Назарчика ще простіша — відвідати аквапарк. Проте вона нездійсненна, як і побачити маму, чи покататися з татом на санчатах. Та його передноворічний лист потрапив до одного з працівників телеканалу СТБ. І він заради хлопчика перетворився на помічника Санти.

Перший крок до Євробачення. Сьогодні оголосили імена учасників цьогорічного Національного добору. Загалом змагатиметься 16-ро учасників. Серед них — і молоді виконавці, і вже знайомі глядачам з попередніх відборів до Євробачення — Таяна, Лауд, гурти «Казка» та «Brunettes Shoot Blondes».

Ми вже готові оголосити результати вашого голосування в Телепорталі. Нагадаю, ми розповідали про корисну утилізацію ялинок. Питання було так:  Чи здасте Ви свою новорічну ялинку на переробку? Так, її можна використати розумно — 22%; ні, викину на смітник — так зручніше — 23%; байдуже, в мене штучна ялинка — 55%.