Випуск від 10.04.2018 (17:30) | 10.04.2018 | 2018

Росія називає фейком хімічну атаку в Сирії, внаслідок якої загинуло 150 людей. А США готують силову відповідь винуватцям хіматаки.

Російська валюта стрімко знецінюється, а російські багатії вже збідніли на 16 мільярдів доларів. Це наслідки санкцій, які США запровадили проти російських олігархів та можновладців.

На фронті минулої доби жоден український військовий не загинув, втім троє дістали поранень. За даними штабу бойовики 35 разів відкривали вогонь, застосовуючи заборонену зброю.

На Закарпатті поліцейський автомобіль не вписався у поворот та вилетів у кювет. Свідки аварії переконують, що копи були на підпитку.

У селі Покровське, що неподалік Маріуполя, власник СТО за непослух зв’язав свого підлеглого, заткнув рота та припнув ланцюгом. Стогін прикутого чоловіка почула жінка, що проїздили на велосипеді повз гаража.

В європейських аеропортах застрягли десятки тисяч пасажирів через страйк німецьких та французьких авіаперевізників. Працівники планують страйкувати до кінця тижня, вимагаючи збільшення платні.

У другій серії спецпроекту «Світло в кінці тунелю» Дмитро Литвиненко розповість, як модель із запровадженням РАБ-тарифу, що давно і успішно працює в Європі, спотворюється в Україні.

Україні загрожує сповільнення економічного зростання — попереджають у Світовому банку. Без реформ українська економіка зросте лише на 2%, а цього для залучення інвестицій замало.

У фронтовому селі Чермалик на Приазов’ї двоє мешканців отримали по півмільйона гривень на фермерство за державною програмою «Український донецький куркуль». На одержані гроші люди почали розводити тварин на розтрощеній війною фермі.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.04.2018 (22:00)