Смотрите также
Випуск від 10.04.2018 (22:00) | 10.04.2018 | 2018

Росія називає фейком хімічну атаку в Сирії, внаслідок якої загинуло 150 людей. А США готують силову відповідь винуватцям хіматаки.

Російська валюта стрімко знецінюється, а російські багатії вже збідніли на 16 мільярдів доларів. Це наслідки санкцій, які США запровадили проти російських олігархів та можновладців.

На фронті минулої доби жоден український військовий не загинув, втім троє дістали поранень. За даними штабу бойовики 35 разів відкривали вогонь, застосовуючи заборонену зброю.

У фронтовому селі Чермалик на Приазов’ї двоє мешканців отримали по півмільйона гривень на фермерство за державною програмою «Український донецький куркуль». На одержані гроші люди почали розводити тварин на розтрощеній війною фермі.

У селі Покровське, що неподалік Маріуполя, власник СТО за непослух зв’язав свого підлеглого, заткнув рота та припнув ланцюгом. Стогін прикутого чоловіка почула жінка, що проїздили на велосипеді повз гаража.

Перша довічно ув’язнена українка вже на волі. Львів’янка Любовь Кушинська вийшла з Качанівської колонії після 20 років за ґратами.

На Закарпатті поліцейський автомобіль не вписався у поворот та вилетів у кювет. Свідки аварії переконують, що копи були на підпитку.

Юлію Скрипаль вже виписали з лікарні: нині вона у безпечному місці на території Великої Британії. Про стан Юлії та Сергія Скрипалів, отруєних паралітичною речовиною «Новачок», розповіли лікарі.

Пам’ять загиблих канадських хокеїстів вшановують українці: до посольства несуть квіти та лампадки, щоб згадати молодих спортсменів та висловити співчуття рідним.

Україні загрожує сповільнення економічного зростання — попереджають у Світовому банку. Без реформ українська економіка зросте лише на 2%, а цього для залучення інвестицій замало.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 10.04.2018 (17:30)