Випуск від 10.07.2018 (17:30) | 10.07.2018 | 2018

У Києві попрощались із Левком Лук’яненком. Аби віддати шану героєві України, люди почали збиратися від самого ранку. Церемонія прощання відбулася у центральній залі Клубу Кабінету Міністрів України.

Маємо втрати на фронті. Сьогодні в ООС загинув український військовослужбовець Володимир Лужецький, родом із Львівщини, 1995 року народження. За яких обставин поліг герой, поки що невідомо.

В Одесі стартували міжнародні військові навчання. Туди з’їхалися військовослужбовці з 19 країн світу. У маневрах планують задіяти 30 суден, 10 літаків та 2000 військовослужбовців.

Попри блокування Угорщини Україна так візьме участь у саміті Північноатлантичного альянсу, який завтра розпочнеться у Брюсселі.

Однорічна дитина перед судом. У США новий скандал довкола Трампових протимігрантських нововведень. Адміністрація Білого дому днями дозволила викликати у міграційний суд дітей до трьох років.

Замахнувся кулаком на дружину, а поцілив у голову дитині. У Рівному з переламом черепа потрапила півторамісячна дитина. Травми дитя зазнало під час сварки батьків.

У Таїланді із затопленої печери вивели останніх чотирьох підлітків та їхнього тренера. Юні футболісти зі своїм наставником провели  підземеллі два з половиною тижні.

Надзвичайна ситуація в Японії. Зливи та повені привели до загибелі понад 140 людей. Рятувальники намагаються відновити інфраструктуру у постраждалих районах, однак нині встановилася спека та виникли проблеми із питною водою.

Федерація футболу України компенсує  хорватському футболістові Огнену Вукоєвичу штраф, який FIFA наклала на нього за вигук «Слава Україні».

Оплатити за пенсіонера чек у крамниці. У столиці волонтери влаштували флешмоб: допомагали стареньким купити харчі. На їхню пропозицію набрати у кошик побільше смачного погоджувалися не всі. Часто бабусь та дідусів доводилося вмовляти.

Він вирушив у стоденну подорож світом на велосипеді. Француз дев’ять років живе з пересадженим серцем. Він зважився проїхати 12 тисяч кілометрів з Франції до Китаю, аби показати – люди з донорським органом можуть жити на повну.

Він мріє про інтерактивну освіту у сільських школах. Роман Перун, учасник  проекту «Нові лідери, придумав програму, яка полегшить навчання дітей та роботу вчителів у навчальних закладах.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.07.2018 (22:00)