Смотрите также
Випуск від 10.07.2018 (22:00) | 10.07.2018 | 2018

У Києві попрощались із Левком Лук’яненком. Аби віддати шану героєві України, люди почали збиратися від самого ранку. Церемонія прощання відбулася у центральній залі Клубу Кабінету Міністрів України.

Маємо втрати на фронті. Сьогодні в ООС загинув український військовослужбовець Володимир Лужецький, родом із Львівщини, 1995 року народження. За яких обставин поліг герой, поки що невідомо.

В Одесі стартували міжнародні військові навчання. Туди з’їхалися військовослужбовці з 19 країн світу. У маневрах планують задіяти 30 суден, 10 літаків та 2000 військовослужбовців.

Попри блокування Угорщини Україна так візьме участь у саміті Північноатлантичного альянсу, який завтра розпочнеться у Брюсселі.

Замахнувся кулаком на дружину, а поцілив у голову дитині. У Рівному з переламом черепа потрапила півторамісячна дитина. Травми дитя зазнало під час сварки батьків.

Однорічна дитина перед судом. У США новий скандал довкола Трампових протимігрантських нововведень. Адміністрація Білого дому днями дозволила викликати у міграційний суд дітей до трьох років.

У Таїланді із затопленої печери вивели останніх чотирьох підлітків та їхнього тренера. Юні футболісти зі своїм наставником провели  підземеллі два з половиною тижні.

Федерація футболу України компенсує  хорватському футболістові Огнену Вукоєвичу штраф, який FIFA наклала на нього за вигук «Слава Україні».

Оплатити за пенсіонера чек у крамниці. У столиці волонтери влаштували флешмоб: допомагали стареньким купити харчі. На їхню пропозицію набрати у кошик побільше смачного погоджувалися не всі. Часто бабусь та дідусів доводилося вмовляти.

У лісосмугу передмістя Дніпра хтось підкинув кілька тисяч зіпсованих яєць. Через спеку вони тхнуть так, що від ядучого запаху потерпає півміста Краснопілля.

Змінювати майбутнє можна навчитися. 100 студентів з усієї України зібралися разом, аби опрацювати сої ідеї, а їх наставники вчитимуть, як втілювати задумане.

Він вирушив у стоденну подорож світом на велосипеді. Француз дев’ять років живе з пересадженим серцем. Він зважився проїхати 12 тисяч кілометрів з Франції до Китаю, аби показати – люди з донорським органом можуть жити на повну.

Він мріє про інтерактивну освіту у сільських школах. Роман Перун, учасник  проекту «Нові лідери, придумав програму, яка полегшить навчання дітей та роботу вчителів у навчальних закладах.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 10.07.2018 (17:30)