Випуск від 11.01.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 10.01.2019 (22:00)

Вижив попри все. Спортсмена, що 4 доби блукав у горах, врятували. Лижник-екстремал Ігор Грищенко загубився ввечері на Різдво. При собі мав лише запальничку й мобільного, що не ловив сигналу. Та всупереч усьому в лютий мороз зміг вижити. Його шукали кілька десятків надзвичайників і небайдужих мешканців. Аж поки не пощастило двом братам. Вони знайшли виснаженого Ігоря в хатинці лісника. Медики називають його порятунок дивом — ще однієї ночі Ігор не пережив би.

Гірнича трагедія. П’ятеро шахтарів постраждали через вибух метану в копальні «Героїв Космосу», що в Павлограді.

Вбиті грипом. Від початку року вірус забрав життя 5-тьох українців. Двоє — мешкали на Чернігівщині. Остання з померлих — 26-ти річна вагітна жінка.

Отже на тлі зростання захворюваності на грип ми вирішили запитати Вас у Телепорталі таке: Чи вакциновані Ви від грипу?

Відправили в президенти. «Коаліція демократичних сил» на з’їзді обрала Анатолія Гриценка єдиним кандидатом. Він розповів, що планує зробити за п’ять років і показав свою команду.

Попова зброярня. На Львівщині в будинку священика знайшли 5 гранат, пістолет та півсотні патронів , згідно з висновків експертиз встановлено,що вказані патрони придатні до стрільби та відносяться до категорії боєприпасів, а граната до вибухового пристрою.

Без втрат, але з обстрілами. Від початку доби й до обіду — в зоні ООС не загинув жоден український вояк. Утім, 5 разів бойовики порушували режим тиші. Майже годину із забороненої великокаліберної зброї терористи гатили в позиції українських бійців біля селища Жовте на Луганщині. Решта обстрілів — на Донецькому напрямкові. Там — один поранений воїн.

І традиційно щоп’ятниці хвилиною мовчання ми вшановуємо бійців, які віддали за Батьківщину найдорожче — своє життя. Під час бойових дій цього тижня не полягло жодного воїна. Проте захисники гинуть не тільки на полі битви. В одного військовослужбовця в зоні ООС цього тижня спинилося серце. А другий — помер від переохолодження після евакуації потопленої БМП. Своїх загиблих захисників країна має знати поіменно.