Смотрите также
Випуск від 11.04.2018 (22:00) | 11.04.2018 | 2018

Дональд Трамп пригрозив ракетними ударами Асаду та його союзникам. З американської бази до берегів Сирії вирушила ескадра на чолі з авіаносцем.

Російська валюта встановила новий антирекорд: євро вже підскочив до 80 рублів, а долар — до 65. Падіння пов’язують із загостренням ситуації навколо Сирії та антиросійськими санкціями.

За інформацією російських ЗМІ, армія федерації — у повній бойовій готовності. За сигналом тривоги підняли військово-космічні сили та війська протиповітряної оборони, на маневри вивели кораблі Чорноморського флоту.

В Алжирі розбився військово-транспортний літак ІЛ-76, на борту якого було більше сотні людей. За інформацією місцевих ЗМІ, ніхто з людей не вижив.

Засновник Facebook Марк Цукерберг засвідчив в американському Конгресі, як соцмережі маніпулюють громадською думкою. Він визнав свою відповідальність у втраті персональних даних майже 90 мільйонів користувачів.

У третій серії спецпроекту «Світло в кінці тунелю» ви дізнаєтеся про те, як РАБ-тариф позначиться на гаманцеві кожного українця.

У Кабміні назвали заклади, які не пройшли перевірки ДСНС на пожежну безпеку. Понад 30 закладів, що зараз діють та щодня приймають сотні відвідувачів, не мають елементарного захисту від пожежі.

Валентина Данішевська — перша жінка на посаді голови Верховного суду — в ексклюзивному інтрев’ю «Вікнам» розповіла про перші сто днів роботи нового зразкового суду України.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 11.04.2018 (17:30)