Випуск від 12.04.2018 (17:30) | 12.04.2018 | 2018

До Сирії вже прямують британські субмарини: вони наблизяться на відстань ракетного удару. А Росія стережеться будь-яких атак та вивела свої кораблі з сирійських баз.

Україна наполягатиме на одержанні плану дій з отримання членства у НАТО — про це заявив Петро Порошенко. Також він закликав уряд припинити членство України у статутних органах СНД.

На фронті бойовики і далі ігнорують режим повного припинення вогню та б’ють із забороненої зброї. За минулу добу вони 38 разів відкривали вогонь.

Світлина українського військового фотокореспондента Сергія Ваганова стала найкращою 2017 року за версією авторитетного британського видання Guardian.

Фінляндія дозволила прокладання другої гілки газогону «Північний потік-2». Ця держава вже надала всі належні дозволи для спорядження та експлуатації газогону.

В Азербайджані 86% виборців проголосували за Президента Ільхама Алієва. Це вже його четвертий термін, строком на сім років.

Чернівецькі патрульні спіймали 15-річного водія, який без дозволу катався на батьковій машині. Порушник був у стані алкогольного сп’яніння.

Водії одразу двох тролейбусів відмовилися брати до салону людину на візку. Один водій просто проігнорував інваліда, а другий — проїхав повз.

У четвертій серії спецпроекту «Світло в кінці тунелю» Дмитро Литвиненко розповість про українську версію енергетичної реформи тим, хто її втілював у Румунії. Що вони думають про наші схеми?

Незабаром українці почнуть використовувати нові обігові металеві монети номіналом у 1 та 2 гривні. Вони будуть невеликими, зручними та легкими у застосуванні.

Колишній атовець відновив свою театральну студію для людей з особливими потребами. Чоловік вирішив створити театр, де будуть грати актори як з вадами, так і без них.

Марафонець упав за кілька метрів до фінішу але не зупинився та завершив дистанцію вже навколішки. Кенійський легкоатлет буквально доповз до перемоги.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску. 

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 11.04.2018 (22:00)