Випуск від 12.04.2018 (22:00) | 12.04.2018 | 2018

До Сирії вже прямують британські субмарини: вони наблизяться на відстань ракетного удару. А Росія стережеться будь-яких атак та вивела свої кораблі з сирійських баз.

Україна наполягатиме на одержанні плану дій з отримання членства у НАТО — про це заявив Петро Порошенко. Також він закликав уряд припинити членство України у статутних органах СНД.

На фронті бойовики і далі ігнорують режим повного припинення вогню та б’ють із забороненої зброї. За минулу добу вони 38 разів відкривали вогонь.

Фінляндія дозволила прокладання другої гілки газогону «Північний потік-2». Ця держава вже надала всі належні дозволи для спорядження та експлуатації газогону.

В Азербайджані 86% виборців проголосували за Президента Ільхама Алієва. Це вже його четвертий термін, строком на сім років.

У четвертій серії спецпроекту «Світло в кінці тунелю» Дмитро Литвиненко розповість про українську версію енергетичної реформи тим, хто її втілював у Румунії. Що вони думають про наші схеми?

Незабаром українці почнуть використовувати нові обігові металеві монети номіналом у 1 та 2 гривні. Вони будуть невеликими, зручними та легкими у застосуванні.

На Київщині суд постановив сплатити компенсацію 38-ми місцевим мешканцям, які постраждали через вибух нафтобази під Васильковом. Люди були обурені мізерні виплатами, тож пішли до суду.

У Запоріжжі чоловік підіймався на п’ятий поверх свого будинку сусідськими балконами. Як виявилося, він загубив ключі та вирішив таким чином попасти до квартири.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску. 

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 12.04.2018 (17:30)