Випуск від 12.06.2018 (17:30) | 12.06.2018 | 2018

Відбулася перша в історії зустріч лідерів США та КНДР. Добрі наміри ще до початку перемов Дональд Трамп та Кім Чен Ин підтвердили міцним рукостисканням.

Світ може зітхнути з полегшенням: ядерна напруга спала. Затяті опоненти на весь світ оголосили, що беруть курс на налагодження стосунків.

У США та Канаді півтора мільйона українців оголосили голодування на підтримку Олега Сенцова. До них долучилася й австралійська діаспора.

У статті про перемови в Берліні німецьке видання використало стосовно конфлікту на сході України російське пропагандистське кліше «громадянська війна».

Терористи не припиняють обстріли українських позицій та гатять не лише зі стрілецької зброї, а і з артилерії. Сили ООС відповідають вогнем. Поранень зазнали двоє українських воїнів.

У Росії через аварію на воді загинуло 11 людей. У Волгограді вночі зіштовхнулися баржа і катамаран. Зіткнення сталося ніс у ніс.

У Марганці на Дніпропетровщині 13-річній хлопець впав у відкритий каналізаційний колодязь. Підліток не помітив чотириметрової пастки, бо на дворі сутеніло.

В Укрзалізниці взялися змінити гастрономічні традиції пасажирів та пропонують нове гаряче харчування. Готові ланч-бокси від сьогодні продаватимуть на чотирьох рейсах.

До України завітали волонтери із 73-х країн світу, аби безкоштовно навчати іноземної мови дітей. Вони житимуть в українських сім’ях.

Для учасників національного телевізійного проекту «Нові лідери» сьогодні запрацював університет лідерів. Першу лекцію прочитала Ірина Бекешкина.

Олена Олійник  заснувала проект «Книжки, що говорять», аби ті, хто не бачать, мали змогу почути. Учасниця проекту «Нові лідери» пропонує ідею створення аудіо підручників для дітей із вадами зору.

Від сьогодні в Україні оголошено штормове попередження майже по всій території, окрім півдня та сходу. Синоптики прогнозують зливи з грозами.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 11.06.2018 (22:00)