Випуск від 12.06.2018 (22:00) | 12.06.2018 | 2018

Відбулася перша в історії зустріч лідерів США та КНДР. Добрі наміри ще до початку перемов Дональд Трамп та Кім Чен Ин підтвердили міцним рукостисканням.

Світ може зітхнути з полегшенням: ядерна напруга спала. Затяті опоненти на весь світ оголосили, що беруть курс на налагодження стосунків.

У Туреччині запустили газогін, що постачатиме азербайджанське блакитне паливо в Європу в обхід Росії. ТАНАП є частиною південного газового коридору.

У США та Канаді півтора мільйона українців оголосили голодування на підтримку Олега Сенцова. До них долучилася й австралійська діаспора.

Обмін ув’язненими став одним із пунктів переговорів міністрів Нормандської четвірки. У Берліні домовились про подальшу співпрацю омбудсменів України та Росії.

Терористи не припиняють обстріли українських позицій та гатять не лише зі стрілецької зброї, а і з артилерії. Сили ООС відповідають вогнем. Поранень зазнали двоє українських воїнів.

Піти у госпіс чи в онкологічну лікарню: таку пораду дав прем’єр Гройсман першому заступникові Міністра охорони здоров’я Олександру Лінчевському.

У Черкасах жінка намагалась продати свою новонароджену дитину. Дівчинку, якій чотири дні від народження, мати вирішила передати першій ліпшій парі.

В Укрзалізниці взялися змінити гастрономічні традиції пасажирів та пропонують нове гаряче харчування. Готові ланч-бокси від сьогодні продаватимуть на чотирьох рейсах.

У соціальних мережах – рекламний скандал. Напередодні Чемпіонату світу з футболу відомий британський режисер Гай Річі зняв для компанії-виробника навушників ролик. Герой відео – надія російського футболу, але ролик знімали не в Росії, а в Україні.

До України завітали волонтери із 73-х країн світу, аби безкоштовно навчати іноземної мови дітей. Вони житимуть в українських сім’ях.

Для учасників національного телевізійного проекту «Нові лідери» сьогодні запрацював університет лідерів. Першу лекцію прочитала Ірина Бекешкина.

Олена Олійник  заснувала проект «Книжки, що говорять», аби ті, хто не бачать, мали змогу почути. Учасниця проекту «Нові лідери» пропонує ідею створення аудіо підручників для дітей із вадами зору.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 12.06.2018 (17:30)