Випуск від 12.09.2018 (17:30) | 12.09.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 11.09.2018 (22:00)

Народжена в сорочці. Ми розпочинаємо випуск з дивовижної історії спасіння дитини. У Дніпрі 2-річна дівчинка випала з десятого поверху й вижила. Маленька була сама вдома, відчинила двері на балкон, вилізла там на стілець і урвалася. Від смерті дівчинку двічі рятували звичайні мотузки для білизни на сусідських балконах.

Стрілянина з пістолетів та рушниць, нацгвардія й нацполіція, 50 затриманих і семеро постраждалих. Так на Харківщині «тітушки» з фальшованими документами намагались захопити зібраний урожай і майно сільгосппідприємства.

Кидалися під колеса машин, аби зігнати їх трамвайних колій. Таку небезпечну акцію в столиці влаштувало кілька студентів. Кажуть, їм набридло спостерігати,  як водії зухвало порушують правила дорожнього руху й заважають трамваям. Тож взялися навести лад на коліях просто в години пік.

Підозрювані в справі отруєння Скрипалів — знайшлися в Росії. Й про це заявив сам Путін. Мовляв, він знає їхні імена, але нічого кримінального там немає. Уже кілька місяців тягнеться сага про російський слід — у отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Обов’язкове знання англійської для студентів і перевірки на плагіат наукових робіт для викладачів медичних вишів. Це частина нової стратегії покращення освіти майбутніх українських лікарів. План на наступні 10 років представили сьогодні в міністерстві охорони здоров’я.

І ось тему якості української медицини ми виносимо сьогодні на голосуваня в Телепортал.  Чи довіряєте Ви українським лікарям?

Меблевий гігант IKEA — йде в Україну. Найпопулярніший у Європі шведський магазин інтер’єру та меблів наступного року відкриють у Києві.

Зірковий реформатор Заходу  поляк Войцех Бальчун — дав ексклюзивне інтерв’ю «Вікнам». Він ішов гучно, зі скандалом, так і не втіливши своїх амбітних планів — зробити успішною одну з найкорумпованіших в державі структур — Укрзалізницю.

Вже майже тиждень, як через небезпечні викиди на заводі Кримський Титан — Україна розпочала евакуацію на Херсонщині. Найближчі до отруйного підприємства — пункти перепуску «Каланчак» та «Чаплинка» і досі не працюють. Єдиний шлях на окупований півострів — КПВВ «Чонгар».