Випуск від 13.03.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 12.03.2019 (22:00)

У ці хвилини у Верховній Раді засідає тимчасова слідча комісія, яка розслідує корупційний скандал в оборонці. Сьогодні на засідання прийшли усі — і генпрокурор, і антикорупційні очільники. Там працює наша кореспондентка Євгенія Мотрич.

Після нетривалого затишшя на Донбасі знову обстріли та поранені. Під Авдіївкою від самого ранку бойовики гатили із протитанкових гранатометів. А в районі Мар’їнки позиції обстрілював снайпер.

Згадати Крим, Нємцова і вивернути кишені Путіна. Американський конгрес підтримав одразу кілька гучних законопроектів, що вдаряють по Росії. Конгресмени не забули й про північний потік-два, будівництво якого шкодить Україні.

Британський глухий кут. Велика Британія залишилася без будь-якої угоди про вихід із ЄС. А до офіційного припинення членства в Євросоюзі — 16 днів.

Немає щеплення — немає навчання у школі. В Італії ухвалили новий закон, за яким невакциновані діти не зможуть відвідувати уроки.

6 років тюрми за педофілію. Третю людину Ватикану відправили до в’язниці. Кардинала та скарбника Святого Престолу Джона Пелла австралійський суд визнав винним у сексуальному насиллі над двома 13-річними хористами.

Струс мозку, зламаний ніс і пальці. Так закінчився нічний виклик для невропатолога на Дніпропетровщині. Лікареві довелося терміново приїхати на роботу, бо п’яний пацієнт, якого швидка підібрала на вулиці, скаржився на параліч нижніх кінцівок. Спроби з’ясувати, що з ним трапилося, виявилися невдалими. Агресивний чоловік накинувся на медика і відгамселив його.

Вони не здатні розгледіти передвиборної агітації на білбордах, чи бодай прочитати прізвище кандидата в бюлетені, але теж робитимуть свій вибір. Мова про незрячих українців. Таких щонайменше п’ятдесят тисяч, хоча статистики держава не веде. Це люди, права яких на цьогорічних президентських виборах точно будуть порушені, адже зберегти таємницю голосування вони не зможуть.

Лицар без страху і докору. Музикант, блюзмен, футболіст і просто красунчик. Усе це про білоруського актора Олексія Яровенка. У костюмованій драмі «Кріпосна» він грає роль коханого головної героїні серіалу — збіднілого і шляхетного дворянина Льошу Косача. Розповідь про Яровенка — з циклу про залаштунки головної телепрем`єри сезону – ми спеціально готували саме на сьогодні. Бо у сьогоднішніх серіях «Кріпосної» його роль  іще драматичніша. Поліна Спасенко трохи відхилить завісу та познайомить зі справжнім, а не серіальним Олексієм.