Випуск від 13.04.2018 (17:30) | 13.04.2018 | 2018

Будівлю, де розташовується Київміськбуд, обстріляли із протитанкового гранатомета. Все сталося пізно вночі, тому минулося без жертв.

СБУ за останній місяць викрила та затримала два угруповання, які провокували міжнаціональні конфлікти за гроші Росії. Крім того в СБУ розповіли, що російські спецслужби активно готують провокації навколо мовного питання.

Лондон дав дозвіл на відповідь Сирії: британські міністри переконані, що хімічна атака не може лишитися безкарною. Велика Британія вже надіслала до Сирії розвідувальний літак.

На фронті бойовики відкривали вогонь 66 разів: найбільша активність спостерігається на Донецькому напрямку. На Луганщині бойовики також потужно б’ють після ротації.

На Миколаївському полігоні Широкий Лан розпочали масштабне будівництво сучасного польового табору. Вже за кілька місяців бійці приймуть з десяток опалювальних казарм з усіма належними комунікаціями.

У Львові від кору померла 3-річна дівчинка — в області це перша смерть від захворювання 2018 року. За інформацією медиків, дитина не мала щеплення.

У Києві велосипедисти влаштували ранкову акцію. Дивіться у сюжеті, чи безпечно діставатися на роботу на велосипедах.

У Шведській академії, що визначає нобелівських лауреатів з літератури, стався скандал із розтратою, сексуальними домаганнями та розголошенням таємниці. Голова організації та троє членів академії пішли у відставку.

Леонід Канфер раніше працював журналістом у Росії, але з початком гібридної війни переїхав до України. Він розпочинає цикл «Сто років потому» — це історія нащадків Жовтневої революції.

Олександр Попов пробув у полоні бойовиків два з половиною роки. Він майже 20 років працював фельдшером у прифронтовому Павлополі, але бойовики викрали його, щоб натиснути на доньку, яка розслідувала справи сепаратистів.  

Традиційно по п’ятницях ми закінчуємо випуск хвилиною мовчання. Цього тижня загинув один наш боєць від кулі снайпера на Донеччині.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 12.04.2018 (22:00)