Смотрите также
Випуск від 16.03.2018 (22:00) | 16.03.2018 | 2018

Антитерористична операція відтепер називатиметься операцією об’єднаних сил — про це заявив Президент України під час поїздки на фронт. Він також призначив новим керівником спецоперації генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

У Дніпрі автомобілісти масово розбивають свої транспортні засоби через ями на дорогах. За зиму центральний проспект Нігояна там перетворився на решето із ямами глибиною 30 сантиметрів.

У Маямі на дорогу у вісім смуг обвалився пішохідний міст, що важив 900 тон. Цей міст звели за новою технологією за 6 годин, втім, не простояв і тижня.

Українські паралімпійці з вадами зору здобули ще три медалі: золоту та дві срібні. У загальному заліку Україна на четвертому місці.

До України приїхав відомий американський астронавт Ренді Брезник. Весь світ знає його завдяки неймовірним фотографіям з орбіти. А в жовтні 2017 року Ренді вийшов на зв’язок із Києвом, розгорнувши український прапор.

Олександра Абраменка, який цього року виборов на Олімпійських іграх золоту медаль з фристайлу, сьогодні вітали в НСК «Олімпійський». Олімпійцеві подарували клумбу, а от про ситуацію з трампліном у Миколаєві, де розпочинав свою кар’єру чемпіон, не згадали.

У другій серії спецпроекту Дмитра Литвиненка «Любі друзі» ви дізнаєтеся про так звану «війну пам’ятників». Хто розпалює ворожнечу між українцями та угорцями і поляками, дивіться у випуску.

Новопризначений голова Нацбанку розповів, що буде з гривнею та як працюватиме установа під його керівництвом. До стратегії розвитку Яків Смолій зарахував низьку і стабільну інфляцію та відновлення кредитування.

В Одесі сьогодні відбулося підготовче засідання суду у справі виховательки табору «Вікторія», і суддя вирішив пом’якшити їй статтю. Відтепер Наталію Цокор звинувачують не в порушенні правил пожежної безпеки, а в неналежному виконанні обов’язків з охорони життя та здоров’я дітей.  

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 16.03.2018 (17:30)