Випуск від 17.01.2019 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.01.2019 (17:30)

Як не нахваляла руській мір — а все одно депортували. Вона називалася українською журналісткою і поливала брудом Україну на пропагандистських телеканалах. А російська влада відрядила її додому. Просто в руки СБУ. Хто така Олена Бойко і як її зустріли на батьківщині — Дмитро Литвиненко.

На сході — від початку доби один поранений вояк. Бойовики сьогодні сім разів прицільно обстріляли українські позиції. Ворог застосував великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Українська розвідка повідомляє, противник употужнює свої підрозділи. На окупованій території розпочали призовну кампанію.

Депутати ухвалили закон про релігійні громади. У ньому прописали, як парафіянам переходити з підпорядкування однієї церкви до іншої. Цей документ має мінімізувати потенційні непорозуміння.

Крок до примирення. Польща визнала — вислови «українські націоналісти» та «Східна МалоПольща» — неконституційні. Вони були вписані в закон про Національний Інститут пам’яті Польщі. Їх назвали – «українські поправки».

Із гаслом «чесних – більше» про старт своєї виборчої кампанії заявив кандидат у Президенти України — Анатолій Гриценко. Журналістам показали, як працюватиме його штаб. Невеличкі, скромні кімнати — команда тільки-но взялася обживати приміщення. Більшість людей на волонтерських засадах. Офіційно, у штаті  усього 20-ро. Попереду, каже Гриценко, багато роботи, уже заплановано кілька ділових зустрічей.

Заручники бюрократії. В аеропорту Бориспіль 1600 щиглів на очах у зоозахисників помирали у жахливих умовах. Птахів намагався перевезти через кордон громадянин Лівану. Українські митники помітили, що документи липові і вилучили щиглів. Але відчиняти клітки заборонили. Емма Антонюк про порятунок пернатих.

Готовність номер один. 12 ополонок у столиці, п`ять у Дніпрі, три у Львові. В Україні активно ладнають місця для занурень на Водохреще. Всім охочим радять пірнати лише там. Бо і дно перевірене, і раптом що — допомога буде поруч. Сьогодні ж рятувальники показали, що робити, коли раптом що сталося, а ви — наодинці.

Гроші розбрату. Мерія Рима та Католицька церква сперечаються через монети, які туристи кидають у фонтан Треві у центрі італійської столиці. Щороку з дна всесвітньовідомого водограю збирають небагато-немало півтора мільйона євро. Це стало традицією з 1954 року, коли на широкі екрани вийшла романтична комедія з Френком Синатрою «Три монети у фонтані»

Насамкінець ми готові повідомити результати вашого голосування в Телепорталі. Нагадаю, ми розповідали про нібито українську журналістку, яка в Росії поливала брудом Україну. А потім Росія депортувала її в Україну. Питання звучало так: Чи потрібно позбавляти громадянства сепаратистів? Так, це зрадники — 74%; ні, це шлях до репресій — 22%; байдуже, я космополіт — 4%.