Випуск від 18.07.2018 (17:30) | 18.07.2018 | 2018

Намагалася скоротити собі вік, натомість – ледь не вбила сина та чоловіка. В одній із квартир тернопільської багатоповерхівки стався потужний вибух. У квартирі тоді перебувало троє людей.

Далеко не втекли: поліція затримала двох із трьох ув’язнених, які напередодні проламали стіну і полишили територію одеської колонії.

Трамп включив задню. Американський президент каже, що обмовився на зустрічі із Путіним у Гельсінкі. Тоді під час спільної прес-конференції з російським очільником він не став заперечувати і звинувачувати Росію у втручанні у вибори, а тепер він уже погоджується із висновками американських спецслужб і визнає: Росія могла докласти рук до виборчого процесу у США.

Російські окупаційні війська й далі порушують «Хлібне перемир’я». Від початку минулої доби у штабі нарахували 28 ворожих обстрілів. Є втрати. Один український військовий загинув, а двох поранено.

Тяжко пораненого бійця рятують у лікарні імені Мечникова. Учора надвечір воїна доправили авіацією з лінії фронту. 31-річний контрактник 703 батальйону натрапив на міну.

Зник безвісти на війні, а йому приписують гігантський борг. У Кривому Розі банк хоче стягти із чоловіка, який пішов на фронт і не повернувся, понад триста тисяч гривень.

Вісім кілограмів екстезі у баці з пальним. На таку знахідку натрапили українські прикордонники, оглядаючи машину на кордоні з Польщею. Наркотична речовина плавала в бензині.

Ніяких доплат. Гройсман заборонив держслужбовцям отримувати бонуси та винагороди. Урядник заявив, що не може підтримати жадібність деяких державних службовців. Натомість державну службу назвав привілеєм.

Про контрабанду лісу з України в Європу днями написали чи не усі європейські видання. Вони розповідали про звіт недержавної громадської екологічної організації. Там ідеться про масштаби нелегальних вирубів та продаж деревини закордон.

Порозумітися з тими, хто не чує. Під Києвом відкрили унікальний інклюзивний табір. Його – аби діти із порушенням слуху та мови потоваришували із тими, хто говорить, але не знає жестової мови.

Він мріє, аби в Україні був повноцінний суд присяжних: нинішній – далеко не ідеальний, адже розглядає лише справи довічників, або, якщо засуджені самі на тому наполягають.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.07.2018 (22:00)