Випуск від 18.07.2018 (22:00) | 19.07.2018 | 2018

Намагалася скоротити собі вік, натомість – ледь не вбила сина та чоловіка. В одній із квартир тернопільської багатоповерхівки стався потужний вибух. У квартирі тоді перебувало троє людей.

Далеко не втекли: поліція затримала двох із трьох ув’язнених, які напередодні проламали стіну і полишили територію одеської колонії.

Переїхали, спакували в пакет та викинули дорогою. На Миколаївщині машиністи вантажного потяга розчавили на рейках 44-річну жінку. Замість повідомити охоронців, намагалися приховати трагедію.

Трамп включив задню. Американський президент каже, що обмовився на зустрічі із Путіним у Гельсінкі. Тоді під час спільної прес-конференції з російським очільником він не став заперечувати і звинувачувати Росію у втручанні у вибори, а тепер він уже погоджується із висновками американських спецслужб і визнає: Росія могла докласти рук до виборчого процесу у США.

Російські окупаційні війська й далі порушують «Хлібне перемир’я». Від початку минулої доби у штабі нарахували 29 ворожих обстрілів. Є втрати. Один український військовий загинув, а двох поранено.

Тяжко пораненого бійця рятують у лікарні імені Мечникова. Учора надвечір воїна доправили авіацією з лінії фронту. 31-річний контрактник 703 батальйону натрапив на міну.

Зник безвісти на війні, а йому приписують гігантський борг. У Кривому Розі банк хоче стягти із чоловіка, який пішов на фронт і не повернувся, понад триста тисяч гривень.

Ніяких доплат. Гройсман заборонив держслужбовцям отримувати бонуси та винагороди. Урядник заявив, що не може підтримати жадібність деяких державних службовців. Натомість державну службу назвав привілеєм.

Про контрабанду лісу з України в Європу днями написали чи не усі європейські видання. Вони розповідали про звіт недержавної громадської екологічної організації. Там ідеться про масштаби нелегальних вирубів та продаж деревини закордон.

Велика авіа угода. Боїнг уклав із вітчизняною компанією «Антонов» договір про співпрацю. Вони спільно вироблятимуть військові транспортники, а також пасажирські літаки.

Порятовані, задоволені та усміхнені. У Таїланді підлітки, яких дістали із затопленої печери, поспілкувалися із журналістами. Для них це перша та остання зустріч із пресою. Влада країни заборонила журналістам приїздити в рідне село постраждалих.

Порозумітися з тими, хто не чує. Під Києвом відкрили унікальний інклюзивний табір. Його – аби діти із порушенням слуху та мови потоваришували із тими, хто говорить, але не знає жестової мови.

Він мріє, аби в Україні був повноцінний суд присяжних: нинішній – далеко не ідеальний, адже розглядає лише справи довічників, або, якщо засуджені самі на тому наполягають.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 18.07.2018 (17:30)