Випуск від 18.12.2018 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.12.2018 (22:00)

У психлікарні на Харківщині — знущаються з пацієнтів. Це висновки комісії уповноваженого з прав людини. Ревізори, серед яких були медики з інших лікувальних закладів — знайшли в кліниці з десяток «мертвих душ». А п’ятьох людей взагалі виявили зачиненими  в пральні. Умови, в яких мешкають пацієнти — ревізори назвали катуванням. Та в самій лікарні — це вважають за наклеп.

Новий рік — нові ціни на комірне. Йдеться про опалення та гарчу воду. Вже в лютому 2019-го українці отримають нові квітанції. А все — через зростання вартості газу, яке відбулося в жовтні. Я нагадаю, підвищення ціни на блакине паливо — серед вимог співпраці з МВФ.

Отже, перед черговим здорожчанням комірного — хочемо спитати вас у Телепорталі про таке: Чи розумієте ви прични підвищення тарифів?

Вивести російських вояків — із окупованого Криму. Таку резолюцію ухвалила Ген-асамблея ООН.

Ворожих обстрілів минулої доби — в зоні бойових дій — дещо поменшало. Окупанти здійснили лише 7 вогневих провокацій. Тяжке озброєння не застосовували. Брали до рук гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю. Втрат наше військо не зазнало. Натомість у загарбника один полеглий та 4-ро поранених. Від опівночі й до середини цієї доби — ворог поводився активніше. Знову згадав про заборонену Мінськом зброю. На світанку з окупованої Кадіївки обстріляв захисників Новотошківського

Він приїхав з Луганська на Київщину старшокласником, лише на кілька днів, аби випробувати у водоймах Чорнобиля — свій винахід. А лишився тут на роки, бо через війну — вже не зміг повернутися додому. Тепер Олександр Махньов — студент КПІ. Вже у столиці він працює над новими приладами та вдосконалює старі — свого аква-робота для вимірювання рівня радіації у водоймах. За цю розробку ще школярем — він дістав стипендію президентського Фонду Леоніда Кучми — «Україна», якому днями виповнюється 15 років.

В Одесі побилися Діди Морози. Двоє чоловіків, вдягнутих як новорічні герої — не поділили прибуткового місця під ялинкою.

А в Колумбії — запустили різдвяний потяг. Протягом свят — на ньому можна дістатися із центру Боготи до передмість.

Світова політика — перетворюється на реаліті-шоу. Й Україна в цих трендах не пасе задніх. Про це сьогодні говорили в Києві під час дискусії, яку організував журнал «Новое время». Серед спікерів була й рок-зірка — співак Святослав Вакарчук.

«Секс і нічого особистого». У Києві представили романтичну комедію від режисерки Ольги Ряшиної.

Натрапив на перлину — у своїй тарілці. Несподіваною знахідкою — завершився обід — для відвідувача одного з нью-йоркських ресторанів.

Мільйон за добу. Глядачі Вікон — ще раз рекордно швидко — зібрали вкрай потрібну суму для порятунку.