Випуск від 19.03.2018 (17:30) | 19.03.2018 | 2018

Балканський циклон знову накрив Україну: на Прикарпатті та Дніпропетровщині випало до півметра снігу, а на півночі температура подекуди знизилася до -18 °C. Через снігові замети окремі школи Прикарпаття навіть скасували заняття.

Представники «Нової пошти» зібрали прес-конференцію, щоб розповісти свою версію обшуків у їхніх офісах. Офіційно компанію підозрюють у несплаті податків.

У Миколаєві застрелився відомий ветеран АТО, військовий льотчик — 29-річний Владислав Волошин, який очолював Миколаївський аеропорт. Чоловік скоїв самогубство у себе вдома, де були дружина та двоє дітей.

Президентом Росії вкотре став Володимир Путін. Попри численні фальсифікації та фіксування порушень, ЦВК офіційно заявила, що Путін отримав рекордні 77% голосів виборців.

Петро Порошенко назвав результати голосування у Росії нікчемними та сфальсифікованими. А вибори в окупованому Криму порушують всі міжнародні домовленості, на думку Президента України.

Рада Євросоюзу вважає, що саме Росія причетна до отруєння на території Великої Британії колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки. Якщо представники організації із заборони хімічної зброї підтвердять, що цей газ російського виробництва, то Кремлю висунуть офіційні обвинувачення.

У третій серії спецвипуску «Любі друзі» ви дізнаєтеся про російських агентів у Варшаві та Будапешті, які провокують конфлікти між нашими народами.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 16.03.2018 (22:00)