Випуск від 19.03.2018 (22:00) | 19.03.2018 | 2018

Представники «Нової пошти» зібрали прес-конференцію, щоб розповісти свою версію обшуків у їхніх офісах. Офіційно компанію підозрюють у несплаті податків.

У Миколаєві застрелився відомий ветеран АТО, військовий льотчик — 29-річний Владислав Волошин, який очолював Миколаївський аеропорт. Чоловік скоїв самогубство у себе вдома, де були дружина та двоє дітей.

Володимира Путіна першими привітали лідери Казахстану, Болівії, Сербії, Венесуели, Куби та Китаю. Російські політологи припускають, що Путін візьметься до подовження власної легітимності за прикладом лідера КНР.

Балканський циклон знову накрив Україну: на Прикарпатті та Дніпропетровщині випало до півметра снігу, а на півночі температура подекуди знизилася до -18 °C. Через снігові замети окремі школи Прикарпаття навіть скасували заняття.

Рада Євросоюзу вважає, що саме Росія причетна до отруєння на території Великої Британії колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки. Якщо представники організації із заборони хімічної зброї підтвердять, що цей газ російського виробництва, то Кремлю висунуть офіційні обвинувачення.

У третій серії спецвипуску «Любі друзі» ви дізнаєтеся про російських агентів у Варшаві та Будапешті, які провокують конфлікти між нашими народами.

Один із лідерів кримсько-татарського народу, колишній політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз приїхав до Львова спеціально до 10-класника. Саме лист хлопчика дав йому сили боротися, перебуваючи у неволі.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 19.03.2018 (17:30)