Випуск від 20.06.2018 (17:30) | 20.06.2018 | 2018

Погром, димові шашки, сльозогінний газ – все це у Харківській міськраді. Там сьогодні зранку точилися сутички між активістами, що намагалися потрапити до сесійної зали, та охороною.

Касками по бруківці з вимогою повернути заборговані зарплати. Так намагалися достукатися до урядників кілька десятків шахтарів.

На Луганщині біля села Трьохізбенка на розтяжці бойовиків підірвався місцевий мешканець. Чоловіка ушпиталили зі сколковими ранами ніг.

Антиукраїнська література у вільному продажі. В одній із книгарень Кривого Рогу активісти знайшли твори, в яких автори прославляють Росію та бойовиків.

У Сполучених Штатах Америки гучний скандал через дітей нелегалів. Неповнолітні сидять у клітках і сплять на підлозі, твердять американські ЗМІ.

Сполучені Штати вибувають із ради ООН із Захисту прав людини, бо їх вважають не спроможними відстоювати ці права.

Він так захватився постаттю Степана Бандери, що навіть взяв собі його ім’я. Чоловік із Південної Кореї вивчив українську історію та культуру.

Обіцяли іншу роботу, натомість відправили на біржу праці. Місяць тому міністерство охорони здоров’я видало указ про реорганізацію двох столичних медичних закладів.

Знайомимо із наступним героєм національного телевізійного проекту «Нові лідери». Колишній учасник АТО без жодного фермерського досвіду має успішний бізнес на полуниці.

Двох п’яних їжаків врятувала німецька поліція їх знайшли на дитячому майданчику. Про їжачків, які ледь тримаються на лапках, правоохоронцям повідомив перехожий.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 19.06.2018 (22:00)