Випуск від 21.02.2018 (17:30)

Петро Порошенко свідчив на судовому слуханні проти екс-президента Віктора Януковича. Адвокати останнього намагалися поставити провокативні питання Порошенку.

У зоні АТО за останню добу бойовики активно стріляли на Луганському напрямку, де внаслідок обстрілу загинула медсестра та ще один боєць був поранений.

У сирійській Східній Готі триває бомбування: за три дні обстрілів вже загинули майже 200 цивільних, 50 з яких діти. Цей регіон контролюють повстанці, але сили Асада за підтримки Росії намагаються взяти район під контроль.

Через санкції США російський військово-промисловий комплекс недоотримав три мільярди доларів. Втім, у Росії переконують, що жодних негативних наслідків від санкцій не мають.

МВФ не дає Україні чергового траншу, в очікуванні на підписання закону про антикорупційний суд. Крім того, МВФ вимагає провести енергетичну реформу — а це означає запровадження ринкових цін на газ для населення.

На засіданні Кабміну Прем’єр-міністр Володимир Гройсман занепокоєний ситуацією із масовим виїздом українців за кордон. Також урядовці вирішили запровадити новий стандарт початкової освіти.

Героєм третьої серії спецпроекту «Україна — це Європа» став аналітик Максим Колос. До еміграції його остаточно підштовхнуло народження доньки, і тепер у Польщі він має все, чого бракувало в Україні.

Головою Конституційного суду став Станіслав Шевчук, який входив до складу суддів з березня 2014 року. Новий керівник — доктор юридичних наук та у різні роки входив до Європейського суду з прав людини.

На Одещині ще одна жертва кору — помер новонароджений малюк, що прожив лише 12 годин. Після експертизи стало відомо, що дитина заразилася ще в утробі матері.

На Вінниччині хрещений батько напоїв спиртним свого похресника та його 5-річного брата. Дітей після реанімації та повного одужання доправили до реабілітаційного центру.

Королева Великої Британії неочікувано для всіх вперше в житті відвідала лондонський Тиждень моди. Вона прийшла до модного дизайнера Ричарда Куїна та вручила йому нагороду за розвиток британської моди.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 21.02.2018 (22:00)