Випуск від 22.02.2018 (22:00) | 22.02.2018 | 2018

На Луганщині внаслідок ворожого обстрілу загинула 23-річна медсестра-волонтерка Сабіна Галицька. Під час одного з виїздів у медавтівку влучив ворожий снаряд.

У Приморську медики швидкої допомоги тяжко травмували жінку, яка є інвалідом І групи. Наразі лікарі перекладають провину один на одного, а постраждала збирається подавати позов до суду.

Герой четвертої серії спецвипуску «Україна — це Європа» — військовий медик, підполковник у відставці Ігор Ільків. Він навіть не міг уявити, що на пенсії йому знову доведеться витягувати кулі та спиняти кровотечу після вибухових травм.

У Європі суд розблокував активи екс-нардепа Сергія Клюєва. Прокуратура не змогла надати достатньо доказів його причетності до розкрадання державних грошей.

У Сирії зростає кількість мирних жертв: вже 350 людей загинуло під час бомбувань у Східній Гуті та ще близько тисячі поранених. Армія Асада за підтримки армії Росії вже з неділі обстрілює цей район.

У США не вщухають мітинги проти вільного придбання зброї. Натомість Дональд Трамп вважає, що вчителі мають бути озброєними.

Компанія Ілона Макса SpaceX успішно запустила з Каліфорнії ракету-носій Falcon 9 із першими супутниками для роздавання швидкісного інтернету по всьому світові.

Петро Порошенко заявив на зустрічі з обдарованою молоддю, що Україна буде створювати всі умови для роботи молодих вчених. За його словами, країна має потужний науковий потенціал і зараз як ніколи потребує новітніх розробок.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 22.02.2018 (17:30)