Випуск від 22.11.2017 (18:00)

В окупованому Луганську стався конфлікт між ватажком ЛНР Плотницьким і силовим псевдоміністром Корнетом. Багато людей в паніці покинули місто, інші бояться вийти на вулицю, тому що всюди озброєні бойовики та військова техніка.

Журналісти з проекту “Донбас. Реалії” Радіо Свободи зняли для нас матеріал про життя населення на окупованих територіях. Головною проблемою у людей залишається безробіття, та, як наслідок, брак коштів навіть на речі першої необхідності.

В зоні АТО за минулу добу нараховано дев’ять обстрілів. Більшість провокацій було на Луганському напрямку, втім жоден український військовий не постраждав.

На Прикарпатті від захворювання грипом загинув однорічний хлопчик. Трагедія сталася через те, що батьки дитини не звернулися вчасно за допомогою до медиків.

У Тернополі депутат, інвалід І групи, напав на патрульних, не виходячи зі свого авто. Інцидент почався з того, що чоловік не зміг припаркуватися: місце для інвалідів було зайняте, і згодом розлючений депутат накинувся на поліцейських.

У центрі Києва мешканці 9-поверхівки вже кілька місяців живуть із затопленим підвалом. В наслідок цього у квартирах розмножуються комарі та пліснява, під загрозою також знаходиться біблітека на першому поверсі.

У третій серії спецпроекта Артема Сорокіна “Любити бити” ми розповімо, як жертви насилля могли б захистити себе та покарати тиранів. Саме закріпити поняття домашнього насильства та класифікувати його види допомогла в б Україні Стамбульська конвенція, втім влада не поспішає її приймати.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 21.11.2017 (22:00)