Випуск від 28.01.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 25.01.2019 (22:00)

Недбальство у Дніпрі. Дитяча сварка у садку ледь не позбавила зору 3-річну дівчинку. Маленькій Мирославі одногрупниця проштрикнУла око олівцем. Та найгірше, що матері вихователі ні слова не сказали про це.

Воєнна хроніка. Минулої доби — бойовики не втрималися і все-таки влаштували один обстріл.

Чорні Запорожці повернулися. 72 бригада в межах ротації прибула з Донеччини до місця постійної дислокації – у Білу Церкву. На вокзалі зібралося чи не все місто — обійняти рідних та подякувати захисникам.

Не кандидат. Співак і лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив — не балотуватиметься на посаду Президента на цьогорічних виборах. Про це співак розповів у відеозверненні на своєму ютуб-каналі.

За те, аби бути проти. Продажу землі. Україна — єдина держава у Раді Європи, де діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Понад дві третини українців виступають проти його скасування. І це при тому, що майже всі незгодні визнають — їм мало що відомо про земельну реформу. Такий спротив ґрунтується на страху, що український народ залишиться без родючої ріллі, яку скуплять іноземці та агрохолдинги. Чи є підстави для цих побоювань? У першій серії спецпроекту «ЗАПРОТИ» Яна Брензей проаналізує аргументи сторін.

Сьогоднішня тема опитування в Телепорталі — ваше ставлення до земельної власності. Питання звучить так: Чи Ви підтримуєте вільний продаж землі?

Украдений «Крим». Картину українського художника Архипа Куїнджі винесли з московської Третьяковської галереї просто посеред білого дня. На очах у відвідувачів крадій зняв полотно «Крим. Ай-Петрі» зі стіни та вийшов з ним із музею.

Укрзалізниця підвищила ціни на послуги — подорожчали чай та білизна. Керівництво запевняє — тепер їхня якість стане кращою. Але торік залізниця презентувала аж три реформи: нову систему прибирання, харчування та зовнішнього вигляду потягів. Як запрацювали новації і наскільки постільна білизна за 50 гривень чистіша від тієї, що за тридцять?

Сезон гучних прем’єр. СТБ запускає одразу декілька нових серіалів власного виробництва. Історії кохання, заплутані детективи і масштабна костюмована мелодрама у декораціях 19 століття. Усе це ви побачите уже навесні. А просто сьогодні стартує перший серіал – «За вітриною». Це — історія провінціалки Галі, яка шукає свого принца у великому місті. Напередодні прем’єри ми поспілкувалися з акторами. Розпитали їх про знімання і пристрасті поза знімальним майданчиком.