Смотрите также
Випуск від 04.12.2018 (17:30) | 04.12.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 03.12.2018 (22:00)

Частково розблокували. Росіяни — пустили через Керченську протоку — українські судна, які прямували до портів на Азові.

Без компромісів. Україна зробить усе, аби визволити з полону захоплених у Азові — моряків. Таке родичам військовополонених — пообіцяв президент. Петро Порошенко розповів їм, яких зусиль докладають, аби повернути додому хлопців, яких Росія взяла в заручники, атакувавши українські військові катери «Бердянськ» та «Нікополь».

Мінометні обстріли й загиблий захисник. Такою неспокійною була доба на сході України. Російські окупанти 18-ть разів поціляли позиції українських захисників на Донеччині й Луганщині.

Знов до війська. Поки не воювати, а лише — на навчання. Військкомати збирають резервістів так званої першої черги — це бійці, що вже захищали країну 14-го та 15-го років у АТО.

Загадкове отруєння. В Києві від одного з найтоксичніших у світі металів — талію — загинув 21-річний юнак.

Знущання з малечі. В Дніпрі 27-річний п’яний батько та 18-річна мати — ледь не занапастили свого 8-місячного малюка. Дитина так верещала вночі, що сусіди не могли спати, тож викликали поліцію. Голодного та виснаженого хлопчика — негайно доправили до лікарні. Там у малюка діагностували два перелами ніжки. Гомілка, щоправда вже почала зростатися, а от стегно дитині — ушкодили нещодавно.

І тему батьківського насилля — ми сьогодні виносимо на Телепортал. Питання таке: Ляпас дитині — це нормально?

Подорожчання пального — відкладається. Французький уряд дослухався до вимог протестувальників і скасував підвищення тарифів на бензин та солярку.

Місце на краю світу, де земля — норвезька, поселення — російські, а робочі руки — українські, шахтарів з Донбасу. Ми продовжуємо спецпроект Марії Малевської — «Холодний мир». Про норвезькі володіння в Арктиці, на частину яких — претендує Російська Федерація. Як там неподалік Північного Полюса, за тисячі кілометрів від домівки — опинилися українські шахтарі? І як їм працювати на країну, що пішла війною на їхній рідний край — у сьогоднішній серії «Холодного миру».

У сім років — став мільйонером і зіркою Ют’юбу. Найвисокооплачуванішим відеоблогером визнали американського хлопчика на ім’я Раян.

У Парижі вручили золотий м’яч. Це нагорода найкращому футболістові року. Її володарем став спортсмен збірної Хорватії та мадридського Реалу Лука Модрич. Він перший хорват, який здобув Золотий м’яч.

Ялинка — з чистого золота. Німецькі ювеліри — створили найдорожче в Європі різдвяне дерево.

35 тисяч плюшевих ведмедиків. М’якими іграшками буквально завалили хокейний майданчик.

Світлини від тих, хто не бачить. У Мистецькому арсеналі — відкрили виставку, яку створили разом люди з вадами зору та професійні фотографи. Проект унікальний, бо світлини на цій експозиції —можуть побачити усі.