Випуск від 04.12.2018 (22:00) | 04.12.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 04.12.2018 (17:30)

Перші пройшли. Росіяни таки — пустили через Керченську протоку — українські судна, що прямували до портів на Азові.

Без компромісів. Україна зробить усе, аби визволити з полону захоплених у Азові — моряків. Таке родичам військовополонених — пообіцяв президент. Петро Порошенко розповів їм, яких зусиль докладають, аби повернути додому хлопців, яких Росія взяла в заручники, атакувавши українські військові катери «Бердянськ» та «Нікополь».

Мінометні обстріли й загиблий захисник. Такою неспокійною була доба на сході України. Бойовики 25-ть разів поціляли позиції українських вояків на Донеччині й Луганщині.

Збори резервістів. Військкомати скликають вояків, що в резерві так званої першої черги — це бійці, що вже захищали країну 14-го та 15-го років у АТО.

Таємнича загибель. У столиці від отруєння над-токсичним металом — талієм — помер 21-річний парубок. Його спочатку лікували від грипу, та йому тільки дедалі гіршало. Відібрало ноги, випало волосся, почалися галюцинації. Згодом хлопець помер і тільки суд-мед-експерти виявили талій. Та найстрашніше, що тепер із такими само симптомами до лікарні потрапив і батько загиблого. Як звичайний юнак міг натрапити на таку смертельну отруту — пазли детективної історії складала Анастасія Єчкалова.

Скалічили восьмимісячного малюка. В Дніпрі батьків звинувачують у тому, що ледь не занапастили свого крихітного сина. Сусіди молодої родини викликали поліцію, коли почули з квартири страшенний вереск малого. А коли голодного та виснаженого Єгора доправили до лікарні, то у нього діагностували два перелами ніжки. Один — нещодавній, а інший на гомілці вже навіть почав зростатися без догляду медиків.

Восьмимісячний Єгор із задертою догори загіпсованою ніжкою — вже четверту добу у лікарні. Поруч зі скаліченим синочком — його 18-річна мама. Катерина тішиться, що після знеболювального та смачного сніданку — її синочок вже не кричить.

Подорожчання пального — відкладається. Французький уряд — дослухався до вимог протестувальників і скасував підвищення тарифів на бензин та солярку.

Місце на краю світу, де земля — норвезька, поселення — російські, а робочі руки — українські, шахтарів з Донбасу. Ми продовжуємо спецпроект Марії Малевської — «Холодний мир». Про норвезькі володіння в Арктиці, на частину яких — претендує Російська Федерація. Як там — неподалік Північного Полюса, за тисячі кілометрів від домівки — опинилися українські шахтарі? І як їм працювати на країну, що пішла війною на їхній рідний край — у сьогоднішній серії «Холодного миру».

У сім років — став мільйонером і зіркою Ютубу. Найвисокооплачуванішим відеоблогером визнали американського хлопчика на ім’я Раян.

У Парижі вручили золотий м’яч. Це нагорода найкращому футболістові року. Її володарем став спортсмен збірної Хорватії та мадридського Реалу Лука Модрич. Він перший хорват, який здобув Золотий м’яч.

Тяжкохвору дитину, в кривавих бинтах — на вулицю. Соцмережі збурила кричуща історія 11-річної Лізи. У дівчинки лейкоз і хвороба Лайєлла, вона гіперчутлива до деяких препаратів. Її почали лікувати у столичному Охматдиті. Але після процедур — стан погіршився — у неї почала облазити шкіра, все тіло в ранах. Та змучену дівчинку почали переводити із відділення до відділення, а потім взагалі, за словами волонтерів, попросили на вихід. Ті одразу здійняли ґвалт — допис у соц-мережах про Лізу набрав 20 тисяч репостів й збурив всіх.

І вже готові результати вашого голосування в Телепорталі. Ляпас дитині – це нормально? І ось як ви відповіли: так, вважають, це частина — виховного процесу — 5 % глядачів; так, переконані, коли це вирішальний аргумент — 25 % глядачів; ні, фізичне насильство — неприпустиме — певні 70% глядачів.

І впродовж теми батьківського насилля, сучасні психологія, педагогіка та міжнародне право у цьому питанні — одностайні. Дітей бити не можна. Це ламає їм життя.

Ялинка — з чистого золота. Німецькі ювеліри — створили найдорожче в Європі різдвяне дерево.

35 тисяч плюшевих ведмедиків. М’якими іграшками буквально завалили хокейний майданчик.