Випуск від 05.10.2018 (17:30) | 05.10.2018 | 2018

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 04.10.2018 (22:00)

На Запоріжжі 64-річну жінку спіткала страшна смерть дорогою з ринку додому. На неї впало спиляне дерево, а тоді ще й вдарило струмом у 10 тисяч вольтів з обірваних стовбуром електро-дротів. Очевидці трагедії певнять загибла мала вади слуху, тож просто не могла почути гудіння бензопилок. А працівники навіть не спромоглися відгородити місце роботи застережною стрічкою.

74 тисячі загиблих українців через перевищення швидкості на дорогах. Це статистика за останні 13 років.

145-тий день голодування бранця Кремля Олега Сенцова. Сьогодні ж російські ЗМІ поширили інформацію, ніби український режисер припинив акцію протесту.

Олега Михайлика виписали з лікарні. В одеського активіста два тижні тому, просто біля власного будинку нападники випустили дві кулі.

Україна має нового голову ЦВК. Тетяну Сліпачук, представницю депутатської групи «Воля народу» обрали нині, на першому засіданні, одразу після присяги у парламенті. Таємно.

Томос уже до кінця року. Такі прогнози про отримання незалежності для української церкви озвучив нині голова парламенту Андрій Парубій. Він зустрівся із представниками вселенського патріарха Варфоломія, які нині у Києві проводять підготовку до отримання Томосу. Тим часом, російський патріарх Кирило не покидає спроби стати на заваді.

У російській Інгушетії другий день протестів. У центрі столиці Магасі тисячі людей провели ніч просто неба й оголосили свій протест безстроковим. Усе через кордон із Чечнею. Керівник республіки напередодні підписав договір із Кадировим та передав частину Інгуської землі Чечні. Люди вимагають через це відставки уряду. А конституційний суд Інгушетії республіканського референдуму з цього питання.

Проти призначення суддІ. Америку сколихнули протести, на які вийшли тисячі жінок.

Отже сьогоднішня тема опитування в Телепорталі політики із заплямованою репутацією. І питання таке: Чи віддасте голос за політика з сумнівним минулим?

Ми завершуємо спецпроект «Вікон» до Дня працівника освіти – «День учителя». Сергій Єременко, який на тиждень змінив професію і пішов працювати до школи з’ясував, про якого ж викладача мріють українські діти. Щоби їм було цікаво, а не нудно. Щоби педагог був авторитетом, а не наганяв страху. Щоби хотілося іти до школи. Також у фінальній серії дивіться скільки ж заробив наш журналіст за тиждень учителювання і якими нестандартними методами викладання шокував дітей наприкінці свого п’ятиденного педагогічного стажування.

Відкрити в Одесі болгарську школу. А у Софії столиці Болгарії український культурний центр. Таке у переддень свята вчителя пообіцяв Петро Порошенко.

Нобелівську премію миру отримали лікар-гінеколог із Конго Денис Муквеге та іракська право-захисниця Надя Мурад.

20 обстрілів, 5 з яких із забороненого Мінськом озброєння. І традиційно ми закінчуємо випуск хвилиною мовчання. Цього тижня маємо одну втрату. Загинув боєць штурмового батальйону «Айдар» Олексій Влодарський із позивним «Скіф».